סוגי מעילים לנשים – איך תבחרי את המעיל שמתאים לכל אירוע?

המעיל הנכון, לזמן הנכון – מה באמת צריך לדעת? אם את רוצה את המעיל הנכון, למקום הנכון, אלה הטיפים שיעשו לך סדר. 

קר בחוץ? לא עם פוך

יש דבר חשוב שצריך לדעת על סוגי מעילים לנשים, לא כולם מחממים באותה המידה. אם את מוזמנת לאירוע חגיגי תחת כיפת השמים וצפוי להיות מזג אוויר קר, מעיל פוך איכותי יהיה בחירה נהדרת. שימי לב שישנם מעילי פוך מאוד מחממים אך גם קלילים ואלגנטיים ביותר. בחרי את המעיל באופי שלך. ישנם דגמים מאוד דרמטיים, שמושכים המון תשומת לב. אם את יותר נחבאת אל הכלים, תיהני ממעיל נאה ונשי אך סולידי מטיבו. 

פליז קליל, מחמיא ואופנתי 

אם את מחפשת משהו קליל, מחמיא לגוף ואופנתי, יש לא מעט סוגי מעילים לנשים שיוכלו להתאים. במיוחד אופנתי כיום מעיל פליז בסגנון ז'קט אלגנטי. הוא מתאים מאוד ליום יום אך גם לאירועי חברה ומפגש עם אנשים חדשים. הסגנון המבוקש ביותר הוא יחסית צמוד, אך יחד עם זה גם נינוח. יתרונו הנוסף בכך שהוא נושם, לא מסורבל אלא אפילו מעודן. זהו הפתרון שלעולם לא מפספס ואף ארון ישראלי לא שלם בלעדיו. 

אטום לגשם, לארץ ולחו"ל

מוזמנת לחתונה בחו"ל, או מתוכננת לך נסיעה או נופש מהעבודה בחו"ל? יתכן מאוד שבניגוד לשמש הישראלית, בחו"ל תיתקלי בממטרים ואפילו ברוחות די עזות. בעזרת סוגי מעילים לנשים מהסוג הנכון, שום דבר לא יפריע. הפתרון האופטימלי: ניתן להצטייד במזוודה במעיל גשם נאה, שהולך נהדר בעיר ובכפר. הוא לא תופס הרבה מקום, מעולה לעונות מעבר וגם שומר מרוח. במזג אוויר קריר יותר, תמיד אפשר ללבוש מתחתיו סוודר או פליז. למידע נוסף THE NORTH FACE