דילדו – כך תוכלו לבחור אחד מתאים

מעוניינים לקנות דילדו כדי לשפר את החוויות שלכם בחדר המיטות ולהתחיל ליהנות מכיף בלתי נגמר במיטה? ישנם מספר דגשים שתרצו לקחת בחשבון וזאת על מנת להבטיח שהבחירה שלכם תהיו מוצלחת וזאת כאשר תחפשו לקנות את הדילדו הבא שלכם. במאמר הבא נדבר על כך.

התחילו מקטן והתקדמו לאט

המלצה ראשונה שלנו היא לרכוש דילדו קטן יחסית ולאחר מכן לקנות דגמים גדולים יותר עם הזמן. כך תוכלו ליהנות יותר וגם להבין בדיוק מה הגודל המועדף עליכם. יש לכם את כל הזמן שבעולם ומדובר בגוף שלכם, כאשר תרצו להתנסות כדי להבין באמת את התחושות שהשימוש בדילדו גורם לכם.

ריאליסטי או עשוי זכוכית – קחו זאת בחשבון

נקודה נוספת שתרצו להתייחס אליה במהלך החיפושים אחר הדילדו תהיה האם תרצו לקנות דילדו עם מראה ריאליסטי או שדווקא תעדיפו דגם עשוי זכוכית למשל וזאת כדי ליהנות מטמפרטורה שונה. הכול זה עניין של העדפה אישית והדבר החשוב ביותר מבחינתכם הוא להתנסות בשלל דגמים שונים של דילדואים וזאת כדי שתוכלו להכיר טוב יותר את הגוף שלכם ולדעת מה מועדף מבחינתכם.

האם הוא רוטט או שלא?

ישנה אפשרות לקנות באתר Closer דילדואים רוטטים שנקראים ויברטורים. שימוש באלה יהיה עוצמתי יותר ויכול לגרום לתחושות יותר אינטנסיביות בגוף. בגדול נוכל להמליץ לנסות דגמים רוטטים וכאלה שלא וזאת כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם מההבדל בין שני אלה. כך תוכלו לדעת תוך זמן קצר מה סוג הדילדו האהוב עליכם ביותר ויהיה מדובר בדרך מצוינת לשיפור אמתי של חיי המין שלכם. כך שלא תרצו לוותר על ההזדמנות הגדולה הזו. לכו בגדול והתחילו לבחון שלל סוגים שונים של דילדואים שמוצעים למכירה.