מה נחשב למלון בוטיק

בעשור האחרון הטעם של הישראלים בכל מה שקשור לנופש ולחופשה השתנה מאוד. רבים כבר מואסים בחדרי המלון המסורתיים עם השטיחים הכבדים והחונקים, הסדינים הלבנים והאווירה המסוימת הקבועה.

כאן נכנסים לתמונה מלונות בוטיק. מה זה בעצם מלון בוטיק ובמה זה שונה מבתי המלון הגדולים הרגילים?

מלון בוטיק זו מילה נרדפת לחופשה מפנקת

כאשר אנחנו מדברים על מלון בוטיק אנחנו למעשה מדברים על  הרבה יותר מפנק מכל בית מלון אחר וכתוצאה מכך חופשה מיוחדת וקסומה שאי אפשר לחוות כמותה בבתי המלון הגדולים בארץ.

מלון בוטיק הוא על פי ורב מלון קטן וחמים עם תחושות הרבה יותר ביתיות ואינטימיות. המלון מתוכנן בצורה כזו שאפשר יהיה להגיש לכל אורח את כל מה שהוא רק רוצה וחפץ לקבל בחופשה שלו כאשר במלון הבוטיק הוא נהנה מיחס אישי וכמעט ליווי צמוד לכל מה שהוא רוצה צריך במהלך החופשה שלו.

חופשה חלומית

חופשה במלון בוטיק זו חופשה מהחלומות. מדובר בחופשה שכוללת את כל התנאים הכי מיוחדים והכי מפנקים כשהאורח יכול ליהנות מכל מנעמי העולם. זה אומר ארוחות שף מיוחדות ומפנקות שלא פוגשים במקומות אחרים, זה אומר חדרים ברמה גבוהה מאוד עם כל התנאים לחופשה נוחה ומענגת במיוחד וכך גם שאר המתקנים בבית המלון. זה יכול להיות חדר כושר מושקע במיוחד, בריכה מזמינה וגם אבזור משלים כמו לובי עם כורסאות מפנקות באופן מיוחד, קישוטים מרהיבים המתאימים לתרבות האזור, עציצים ופרחים אקזוטיים באגרטלים מרשימים ומיוחדים ולמעשה הרבה מאוד השקעה בכל הנוף הכללי של המקום.

מלון עם שירות אישי

כבר הזכרנו את הנושא של השירות האישי. חשוב להקדיש לשם כך עוד מספר שורות על מנת להדגיש את  השירות המושלם שמקבל האורח.  

רוצים למצוא בית מלון מושלם לחופשה הבאה שלכם? כדאי לחפש מלונות בוטיק מומלצים בצפון באתר הפיסגה.

כתוב/כתבי תגובה