אוהבים להתפנק? אתם חייבים מוט פינוק במקלחת!

פינוקים אהובים על כל אחד. אלא שאצל כל אחד מאתנו המונח פינוק מתפרש אחרת. יש כאלו שהפינוק אצלם הוא תמיד באוכל. אצל אחרים הפינוק במיטבו הוא בחדר האמבטיה. נעים להתקלח או להתרחץ בנוחות מקסימלית, ולהתפנק בפתרונות מדהימים שמשפרים את החוויה במקלחת בצורה מורגשת. מוט פינוק הוא אחד האביזרים הנחוצים למי שרוצה באמת להתפנק. כן, מוט פינוק כשמו הוא, מאפשר לכם להתפנק במקלחת נעימה במיוחד.

מה זה מוט פינוק?

באמבטיה או במקלחת מותקן ברז ולו ראש אשר ממנו נוכל לכוון את זרימת המים למקום הרצוי לנו. אך כאשר קיים מוט פינוק נוכל להפיק תועלת רבה ונעימה יותר. שכן את ראש הברז נעמיד על המוט, וכך נוכל ליהנות ממקלחת נעימה בלי לאחוז בידינו את ראש הברז. כמו כן חשוב להבין כי מוט הפינוק הינו מוט מתכוונן שכל אחד יכול להעמיד אותו בדיוק במקום הנכון. הן מבחינת הגובה ממנו זורמים המים, והן מבחינת הזווית בה הם מותזים. כך שהרחצה הופכת להיות נעימה ומפנקת יותר. אחרי שכיוונו את מוט הפינוק, את טמפרטורת המים ואת הזווית המדויקת שנוחה לנו – נהנה מזרם מים מרגיע ומפנק.

בקיץ ובחורף – מקלחת נעימה

גם בחורף וגם בקיץ המקלחת ממלאה עבורנו צורך חשוב. בלי לדבר על נושא הניקיון האישי, המקלחת מאפשרת לנו לצנן את גופנו בימים קיציים ומיוזעים, וגם לחמם את עצמותנו בימים קרירים. כאשר המים מגיעים אלינו בצורה הנוחה והמפנקת, המקלחת ממלאה את התפקיד שלה בצורה טובה פי כמה. כך נוכל ליהנות בלי לעייף את היד שלנו בגובה. כך נוכל להזרים את המים במלוא הנוחות לפי רצוננו. אכן, מי שאוהב להתפנק דואג להתארגן עם מוט פינוק הניתן לרכישה דרך אתר https://bathline.co.il/

כתוב/כתבי תגובה