כמה צלמים כדאי שיהיו בחתונה קטנה

אתם ואהובי לבכם החלטתם למסד את הקשר שלכם, ואין ספק שזהו אירוע חגיגי שראוי לציון. גם אם אתם מתכננים חתונה קטנה, חשוב שתדעו שלא מספיק להסתפק בצלם אחד בלבד. למעשה, עבור חתונה קטנה כדאי שיהיו לפחות 2-3 צלמים.

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע זקוקים למספר רב של צלמים לחתונות, אתם מוזמנים להמשיך בקריאת המאמר.

למה כדאי לכם לשכור יותר מצלם אחד?

  • קשת רחבה ומגוונת של זוויות צילום – האם אתם יכולים לשער בנפשכם צפייה בסרט האהוב עליכם, אך בגרסה שבה הוא מצולם מזווית צילום אחת בלבד? ככל שסרט מצולם מיותר זוויות, ככה הוא יכול להציג את המסרים והמידע בצורה עשירה ומגוונת יותר. הדבר נכון גם לגבי חתונות – גם כאשר מדובר על חתונה קטנה, במסגרת אירוע חגיגי כזה קורים כל כך הרבה דברים, שמומלץ בחום לתעד אותם דרך מספר נקודות מבט שונות.
  • חלוקה לתפקידים – כאשר אתם שוכרים לאירוע שלכם יותר מצלם אחד, יש לכם את האפשרות להטיל על כל אחד מהצלמים תפקיד משלו או להקצות לו אזור מסוים שעליו הוא יהיה אחראי. לדוגמא, צלם אחד יכול ללוות את הזוג, צלם אחר את האורחים, צלם נוסף את המשפחה וכיוצא באלה. בנוסף, אפשר גם לחלק את הצלמים לפי אזורים, וכך להפוך את עבודת הצלמים להרבה יותר ממוקדת ויעילה. קראו בהרחבה על צילום בסטודיו איילון!
  • הגברת היכולות היצירתיות – כאשר אתם שוכרים עבור החתונה שלכם יותר מצלם אחד, אתם במובן מסוים משחררים את הצלמים שלכם להיות הרבה יותר יצירתיים. צלם אחד יכול לקחת על עצמו את כל המשימות השגרתיות של צילום הורי החתן והכלה וכיוצא באלה, אך שאר הצלמים יכולים "להתפרע" קצת יותר ולצלם דברים לא שגרתיים מזוויות מעניינות יותר, מה שבסופו של דבר יניב לכם אלבום חתונה ייחודי.