איך בוחרים מצעים לחדר השינה?

המצעים בחדר השינה הם פריט שימושי וחשוב מאוד, ומעבר לשימושיות של המצעים יש להם תפקידים חשובים. הן באיכות השינה שלכם והן במראה של החדר. לכן צריך לדעת איך לבחור את המצעים, כך שהם יוכלו לשמש אתכם היטב לשביעות רצונכם, ראו באתר זה.

כך תבחרו מצעים לחדר השינה

  • מידות – לפני הכול יש למדוד את גודל המזרן והשמיכות שלכם, ולדייק את החיפוש שלכם. וזאת כי יש גדלים שונים של מצעים, ולא תמיד תמצאו את כל הגדלים בכל הדגמים. אחרי שיש לכם מידות אתם יודעים מה אתם צריכים.
  • חומר גלם – יש חומרי גלם מסוגים שונים. הבדל משמעותי הוא חומר הגלם ממנו מיוצרים המצעים. יש מצעים שהם מאה אחוז כותנה. מצעי סטן, מצעי פרקל, פלנל ועוד. חשוב להכיר את חומרי הגלם הללו, ולדעת מה מתוך אלו אתם רוצים לעצמכם.
  • צפיפות החוטים – מצעים עתידים לעבור כיבוס לעיתים קרובות. לכן עלינו להקפיד על בחירת מצעים בצפיפות חוטים גבוהה. צפיפות החוט מלמדת אותנו על איכות האריג ועל העמידות שלו לאורך זמן. כי בכל כביסה נוספת האריג נשחק מעט. אם החוטים צפופים מאוד השחיקה לא תהיה מורגשת, ורק לאחר תקופה ארוכה מאוד הבד יגלה סימני עייפות חומר. לעומת זאת בד בעל צפיפות חוט נמוכה עלול להישחק לאחר תקופה קצרה בלבד.
  • צבעים ועיצובים – יש כל כך הרבה אופציות לעיצוב המצעים. חשוב מאוד להתאים את הצבעים ואת העיצוב לחדר הקיים שלכם. לפי צבעי הרהיטים וסגנון החדר תבחרו את המצעים שיוכלו להתאים לכם.
  • התאמה לשימוש אישי – כדי שהמצעים יתאימו לשימוש שלכם יש לבדוק מה הם מכילים. בכמה כריות אתם משתמשים? אילו שמיכות משמשות אתכם? בדקו מה מכיל הסט, וכן בדקו אפשרות של השלמת החלקים הנדרשים לכם.
  • ייעוץ מקצועי – כדאי לקבל חוות דעת מקצועית ולשמוע מה יש לאנשי מכירות מקצועיים לומר בעניין, כנסו ללינק. הללו מכירים את החברות המובילות, את האופנות והמגמות שמתפתחות בענף, ואת כל החידושים שיכולים להתאים לכם.
  • חנות מקצועית ומעודכנת – כדי למצוא את המצעים המתאימים לכם, עליכם לפנות אל חנות מצעים מקצועית מאוד, שם תמצאו את מבוקשכם. 

כתוב/כתבי תגובה