מפגשים דיסקרטים

מפגשים דיסקרטיים

יש קסם במפגשים דיסקרטיים. קשה מאוד לתאר סוג זה של קסם וזאת משום שהחוויה גדולה יותר מכל תיאור. מהם מפגשים דיסקרטים ומי הם הזוגות שבדרך כלל שוכרים חדרים לפי שעה או צימרים למטרת מפגשים אלו? הכל בהמשך הפוסט.

מהם מפגשים דיסקרטיים?

מפגשים דיסקרטייםלמעשה, מדובר על מפגשים פרטיים לגמרי. במפגשים אלו שני אנשים יודעים כי הפרטיות שלהם תישמר ושום דבר מזהותם, המראה החיצוני שלהם ו/או כל פרט מזהה אחר ברישום כלשהו ייחשף. מקום המציע מפגשים דיסקרטים תמיד יקפיד על הדברים הבאים:

  • כניסה פרטית – בדרך כלל בעלי המקום יניחו את המפתח לחדר לאחר תשלום במקום כלשהו וזאת על מנת למנוע מצב כלשהו בו נוצר מפגש בינם לבין האורח.
  • אמצעי תשלום – התשלום הוא במזומן וזאת על מנת להימנע ממצב של רישום שמו של האורח וזיהוי הפרטים שלו, דברים שנדרשים בעת תשלום בכרטיס אשראי.
  • צורת תשלום – התשלום מתבצע באמצעות תיבה מיוחדת דרכה מועברים הכספים לפקיד הקבלה. האורח אינו רואה את מקבל התשלום ובעל הבית מתחייב לא להפריע לאורח.

הייעוד של חדרים דיסקרטיים

אם בעבר, רוב האנשים שהשתמשו בשירות של חדרים למטרת מפגשים דיסקרטים היו אנשים שבגדו בבני זוגם או נערות עובדות, חילופי זוגות וכו', כיום המצב השתנה וחדרים אלו משמעים זוגות רבים ואף יחידים שמעוניינים בפגישה עסקית סודית. הדרישה אל מפגשים דיסקרטיים יכולה להיות במצבים הבאים:

  • זוגות נשואים- שמעוניינים בזמן שלווה ורוגע הרחק מהילדים. זוגות אלו "גונבים מספר שעות" בחדר דיסקרטי וזוכים לאותה אינטימיות שכל כך חשובה לכל זוג.
  • חיילים וסטודנטים- חשוב לקחת בחשבון כי המצב הכלכלי בארץ מוביל לכך שרוב החיילים, הסטודנטים וצעירים רבים מתגוררים בבתיהם של הוריהם. כיוון שבדרך כלל אצל ההורים אין פרטיות, הם שוכרים חדרים דיסקרטיים למטרת מפגשים דיסקרטים שלהם ושל החברה.
  • פגישות עסקיות- לפעמים אנו מעוניינים לקיים פגישת עבודה או פגישת יוזמות חדשות עם אנשי עסקים מבלי שמישהו יידע שמפגש זה אכן מתרחש. מפגש זה גם נכלל במסגרת מפגשים דיסקרטיים.
דיסקרטיות כללי צימרים ונופש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חדר לפי שעה
היום ניתן למצוא כמעט בכל עיר גדולה את הקונספט של חדרים לפי שעה. מדובר למעשה על חדרים ברמות איכות...
קרא עוד »
נוב 06, 2017
צימר במירון
בצפונה של ארץ ישראל ממוקם לו כפר מירון. כפר שקט ובו מספר תושבים קטן יחסית. אך תעשיית הנופש משגשגת...
קרא עוד »
ינו 24, 2017
חדרי חזרות
חדרי חזרות הם כלי פופולרי עבור מוזיקאים וזמרים לתרגל את מלאכתם. השימוש בחדרים אלו נמצא בעלייה בשנים...
קרא עוד »
יול 13, 2022