מפגשים דיסקרטים

מפגשים דיסקרטיים

יש קסם במפגשים דיסקרטיים. קשה מאוד לתאר סוג זה של קסם וזאת משום שהחוויה גדולה יותר מכל תיאור. מהם מפגשים דיסקרטים ומי הם הזוגות שבדרך כלל שוכרים חדרים לפי שעה או צימרים למטרת מפגשים אלו? הכל בהמשך הפוסט.

מהם מפגשים דיסקרטיים?

מפגשים דיסקרטייםלמעשה, מדובר על מפגשים פרטיים לגמרי. במפגשים אלו שני אנשים יודעים כי הפרטיות שלהם תישמר ושום דבר מזהותם, המראה החיצוני שלהם ו/או כל פרט מזהה אחר ברישום כלשהו ייחשף. מקום המציע מפגשים דיסקרטים תמיד יקפיד על הדברים הבאים:

  • כניסה פרטית – בדרך כלל בעלי המקום יניחו את המפתח לחדר לאחר תשלום במקום כלשהו וזאת על מנת למנוע מצב כלשהו בו נוצר מפגש בינם לבין האורח.
  • אמצעי תשלום – התשלום הוא במזומן וזאת על מנת להימנע ממצב של רישום שמו של האורח וזיהוי הפרטים שלו, דברים שנדרשים בעת תשלום בכרטיס אשראי.
  • צורת תשלום – התשלום מתבצע באמצעות תיבה מיוחדת דרכה מועברים הכספים לפקיד הקבלה. האורח אינו רואה את מקבל התשלום ובעל הבית מתחייב לא להפריע לאורח.

הייעוד של חדרים דיסקרטיים

אם בעבר, רוב האנשים שהשתמשו בשירות של חדרים למטרת מפגשים דיסקרטים היו אנשים שבגדו בבני זוגם או נערות עובדות, חילופי זוגות וכו', כיום המצב השתנה וחדרים אלו משמעים זוגות רבים ואף יחידים שמעוניינים בפגישה עסקית סודית. הדרישה אל מפגשים דיסקרטיים יכולה להיות במצבים הבאים:

  • זוגות נשואים- שמעוניינים בזמן שלווה ורוגע הרחק מהילדים. זוגות אלו "גונבים מספר שעות" בחדר דיסקרטי וזוכים לאותה אינטימיות שכל כך חשובה לכל זוג.
  • חיילים וסטודנטים- חשוב לקחת בחשבון כי המצב הכלכלי בארץ מוביל לכך שרוב החיילים, הסטודנטים וצעירים רבים מתגוררים בבתיהם של הוריהם. כיוון שבדרך כלל אצל ההורים אין פרטיות, הם שוכרים חדרים דיסקרטיים למטרת מפגשים דיסקרטים שלהם ושל החברה.
  • פגישות עסקיות- לפעמים אנו מעוניינים לקיים פגישת עבודה או פגישת יוזמות חדשות עם אנשי עסקים מבלי שמישהו יידע שמפגש זה אכן מתרחש. מפגש זה גם נכלל במסגרת מפגשים דיסקרטיים.
דיסקרטיות כללי צימרים ונופש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוהבים להתפנק? אתם חייבים מוט פינוק במקלחת!
פינוקים אהובים על כל אחד. אלא שאצל כל אחד מאתנו המונח פינוק מתפרש אחרת. יש כאלו שהפינוק אצלם הוא תמיד...
קרא עוד »
ספט 15, 2020
סיור קולינרי בשוק לוינסקי – חוויה קולינרית אחרת
דבר כמו סיור קולינרי בשוק לוינסקי יכול לחשוף אתכם לעולמות חדשים ולהראות לכם את האוכל במקומי מזווית...
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
הדברת פרעושים בבית – לכמה זמן זה מחזיק?
פרעושים הם מזיקים מאוד קטנים שיכולים להגיע אל ביתנו מבחוץ ונפוצים בעיקר בבתים בהם יש בעלי חיים כמו...
קרא עוד »
דצמ 09, 2020