חנות סקס – למה יש לזה ניחוח סליזי?

כאשר אנו חושבים על חנויות סקס, אנו מדמיינים: חנות שנמצאת בתוך מסדרון צר וחשוך, או בסמטה מלוכלכת בתוך רחוב צדדי, אליה נכנסים לקוחות עטויים במעילי גשם וחובשים משקפיים כהות למען לא יזוהו. במציאות, חנויות סקס אשר מוכרות אביזרי מין מסוגים שונים, כבר מזמן אינן נחשבות 'סליזיות' כמו שאנו מדמיינים, בעוד שכיום, רכישת מוצרים אשר נועדו להעצמת העונג המיני – הפכה לאיכותית יותר, טבעית יותר ואף יוקרתית. 

אבל למה לחנויות סקס יש שם רע?

בעבר, כל מה שהיה קשור למין ולמיניות האדם, כמו גם לחשקים הגשמת פנטזיות שימוש במוצרי מין ועוד – היה נחשב למשהו שצריך להתבייש בו. היעדר הפתיחות החברתית והשיפוטיות הצבועה שהפגינו אנשי חינוך, דת ופוליטיקאים – הרסו את היכולת לחקור את המיניות, וגרמו לרבים להתבייש במיניות שלהם, כמו גם להסתיר את הצורך לחיות באורח חיים אמיתי ישר ונכון. 

בכך לא מעט אנשים שמצאו כי הם הומוסקסואלים – התחבאו "בארון" כמו גם שמי שאוהב להתנסות בצעצועי מין – הפך את הרכישה לדיסקרטית ומפוחדת. 

אז מה קורה כיום בעולם אביזרי המין?

כיום למרבה השמחה, חלה פתיחות מינית מתקדמת הרבה יותר משנים קודמות. זאת, לאחר יותר מ100 שנים של כפייה דתית, חקירות צולבות לגבי העדפות מיניות, שנים רבות של צנזורה, השתלטת ונטיעת פחד באנשים. למעשה, החלה תקופה של פתיחות מינית, בעוד שסרטים, סדרות, ספרים ושאר מוצרים: מספקים חקירה ועונג מיני עבור רבים. 

בכך, חנויות המין עוברות בגאווה אל קדמת הבמה בזמן שבאמצעות רכישה אינטרנטית או רכישה של מוצרים בכול עיר גדולה – אפשר לבחור מוצרים שונים אשר מספקים את העונג המיני המקסימאלי. 

איזה מוצרים יש בחנות סקס?

חנות סקס בארץ וברחבי העולם, תספק ויברטורים, דילדו בגדלים שונים, פלאג אנאלי, ערכות קשירה למשחקי לשיטה, מסכות ומחסומי פה, הלבשה תחתונה סקסית, שוט ואביזרים שונים למשחק מקדים, טיפות חשק, ספריי השהיה, נדנדות סקס, בובות מין וכול מה שאפשר לדמיין. בכך הופכים חיי המים לטובים ומספקים יותר.

מצאו עכשיו דילדו באתר סופרטויז!

כתוב/כתבי תגובה