עיסוי אינטימי – תקבלי את העיסוי שתמיד רצית

יש לא מעט נשים שרוצות לקבל עיסוי אינטימי מגבר לאישה, אך הן לא יודעות למי לפנות והאם זה אפשרי. ובכן, חשוב להדגיש כי יש לא מעט מעסים שמציעים שירות מהסוג הזה, ורק צריך לדעת לפנות לאיש הנכון כאשר רוצים עיסוי כזה.

אם אתן רוצות לפנק את עצמכן עם עיסוי שיגרום לכן להתחבר מחדש למיניות שלכן ולהבין איך אתן יכולות להרגיש עם מגע במקומות הנכונים, אז זה יהיה נכון מצדכן לבחור במעסה שיוכל להעניק לכן את העיסוי שלו מתוך ניסיון רב בתחום. כך שאתן רק צריכות לבדוק את מידת הניסיון של המעסה שאתן חושבות לבחור בו.

תבדקו את הכישורים של המעסה

דרך מעולה לדעת האם אתן בוחרות לקבל עיסוי אינטימי ממעסה מעולה או גיגולו היא פשוט לבדוק האם יש לו המלצות מנשים שיצא לו לעסות אותן בעבר. כך תוכלו לדעת בפירוש האם מדובר במישהו שיוכל לספק אתכן ולגרום לכן להרגיש בנוח לחלוטין עם העיסוי שתקבלו. יהיה כדאי לכן לבדוק את זה היטב.

אם תדעו לעשות את הבדיקה בין נערי ליווי כנדרש, זה יוכל להוביל לכך שתהיו הרבה יותר מרוצות עם העיסוי שתקבלו, וזה ללא כל ספק יהיה שווה את זה בשבילכן. כך שזה משהו שאתן צריכות להתחשב בו ברצינות ולא להסס להיות פתוחות על מנת ליצור קשר עם מספר מעסים שונים שפועלים באזור שלכן.

איך תעדיפו את העיסוי שלכן?

יש לכן חופש מוחלט להחליט איך הייתן רוצות לקבל את העיסוי שלכן, והרי שאם מדובר על עיסוי אינטימי, אתן רק צריכות להיות פתוחות להתנסות האפשריות ולזכור שלכל מעסה יש כישורים משלו בתחום, ולפיכך זה יהיה רצוי להקדיש את הזמן על מנת להתנסות אפילו עם מספר מעסים שונים.

דיסקרטיות כללי צימרים ונופש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צימרים – כיצד בוחרים?
חופשה בצימר נחשבת החופשה האולטימטיבית לזוגות, משפחות ואפילו לקבוצות חברים או לאנשים שנופשים...
קרא עוד »
פבר 25, 2018
למה צימרים בצפון הם כ"כ פופולאריים
צימרים ברחבי הארץ מהווים מתחמי אירוח פופולאריים מאוד עבור חופשות זוגיות, חופשות משפחתיות, חופשות עם...
קרא עוד »
יול 28, 2019
חובבי BDSM אבל מחפשים דיסקרטיות?
לכל אחד מאיתנו יש פנטזיות מיניות מסוימות. דברים שמלווים אותנו במהלך שעות מסוימות של היום או הלילה. יש...
קרא עוד »
ינו 26, 2019