כל האטרקציות בים המלח

רוצים לנסוע לים המלח? מחפשים אטרקציות ייחודיות? הגעתם למקום הנכון! כאן נפרט יותר את כל הקשור לאטרקציות בים המלח, אולי תהיו מופתעים, למעט המים המלוחים ישנן הרבה מאוד אטרקציות ולכל בני המשפחה.

מהם סוגי האטרקציות?

תוכלו לבקר במקום עם חברים טובים או עם כל המשפחה, באזור בו שלל אטרקציות המבוססות על טכנולוגיות מתקדמות.

מתחם Fantasy Island

לא בטוח ששמעתם על מתחם זה, הוא נמצא בעין בוקק וישנן במקום שפע של אטרקציות שונות, תנו לאדרנלין שלכם לחגוג!

החיים הם סרט?

כנראה שכן. בקולנוע  7DMAX :, הנמצא סמוך לים המלח, קיים קולנוע בין המתקדמים בארץ, זהו קולנוע בו שבעה מימדים, כאן תוכלו לצפות בסרטי תלת מימד, עם שלל אפקטים המדמים רוח, מים, עשן ועוד.

מבוך שהוא אתגר אמתי

בין שלל האטרקציות בים המלח, תוכלו להשתתף במבוך. בכניסה כל אחד מקבל רובה לייזר, אפודים, והנה אתם נכנסים למבוך חשוך ביותר, ויש להיזהר מסכנות, הן נמצאות בכל מקום. האווירה היא יוצאת דופן, גם כאן מתנגנת לה מוזיקה, באווירה מלאת מסתורין, ומכיוון שמבוך זה הוא סוג של זירת קרבות, התפקיד שלכם יהיה לפגוע במשתתפים אחרים וכך גם לצבור כמה שיותר נקודות.

היכן נמצא מרכז האטרקציות?

Funtasy island ממוקם בתוך מלון לאונרדו קלאב, בסמוך לים המלח. חשוב לדעת כי על מנת ליהנות משלל האטרקציות אין אתם מחויבים להיכנס לבית המלון, קיימת כניסה שהיא ראשית לאזור המתחם.

 אז לא חייבים להגיע לאזור ים המלח רק בכדי לקבל טיפולים, יש עוד סיבות מצוינות לבקר במקום וכעת יותר מתמיד. אין מקומות נוספים בארץ עם כה הרבה אטרקציות מדהימות ומאתגרות, לעולם לא תשכחו את החוויות המצפות רק לכם! מידע נוסף באתר https://funtasy.co.il/