מה עושה לוכד נחשים?

אם אתם נתקלים בנחש בבית או בחצר שלכם, או בעצם בכל מקום מיושב שצריך להרחיק את הנחש ממנו, חשוב מאוד לקרוא ללוכד נחשים מאתר https://snaker.co.il/ ולא לנסות ללכוד בעצמכם את הנחש ובטח שלא לפגוע בו. יש לכך כמה סיבות טובות וצריך להבין מה בדיוק עושה לוכד נחשים. אחד הדברים שעושה לוכד נחשים הוא לזהות את סוג הנחש. רוב האנשים מפחדים מאוד מנחשים, ברוב המקרים זה לא ממש בצדק כי רובם של הנחשים אינם ארסיים, אבל מכיוון שאתם לא לוכדי נחשים מקצועיים, כמובן שאסור לקחת סיכון ולהתקרב לנחש, כי אם מדובר בנחש ארסי, הנזק שהוא עלול לגרום באמצעות ההכשה הוא חמור. לכן צריך להזמין לוכד נחשים שהוא מבין היטב בנחשים ויודע לזהות מבין המינים השונים של הנחשים וגם אם מדובר בנחש ארסי הוא יודע כיצד ללכוד אותו בצורה בטוחה.

עוד דבר שעושה לוכד נחשים הוא לתפוס את הנחש בצורה מקצועית ועושה שימוש באביזרים ייעודיים כך שהוא יוכל ללכוד את הנחש בקלות ובמהירות וגם לא פחות חשוב – בצורה בטוחה. הנחש הוא חיה מוגנת ומי שפוגע בו עלול להיענש על פי החוק. מי שאינו מיומן בלכידת נחשים ואין לו את האמצעים הדרושים לשם כך, עלול להלחץ, לבצע את הלכידה בצורה לא נכונה ובכך הוא עשוי להיות מוכש על ידי הנחש או לפגוע בנחש או לא להצליח ללכוד את הנחש שיספיק לברוח ולהסתתר. 

מה עושים כדי להיות לוכד נחשים?

לוכד נחשים מוסמך הוא כזה שעבר הכשרה, מכיר את כל סוגי נחשים וגם יש לו אישור בתוקף לעסוק בלכידת נחשים. את האישור הוא מקבל מרשות הטבע והגנים שרשאית על פי חוק ותקנות לספק את ההיתר הזה למי שעבר את ההכשרה המתאימה. ניתן להרשם לקורס לכידת נחשים ובו לומדים לזהות את הנחשים השונים וכיצד לבצע לכידה מקצועית של נחש. בסיום הקורס יהיה אפשר לקבל היתר להיות לוכד נחשים ולעבוד בתחום.

דיסקרטיות כללי צימרים ונופש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מבררים אם קיים לכם רישום BDI?
מערכות החיווי המתקדמות מאפשרות סנכרון מלא בין כלל הגורמים הקשורים לעניין האשראי וההלוואות. מה שמביא...
קרא עוד »
אוג 28, 2020
וילות נופש בצפון לסופ"ש מושלם
סוף שבוע מושלם הוא מותרות עבור רובנו. זה זמן יקר שאנו רוצים לבלות עם המשפחה, או עם בני הזוג, ובזמן זה...
קרא עוד »
אוג 22, 2022
10 טיולים קולינאריים מומלצים בקפריסין
אחת הפעילויות המומלצות בעת חופשה בקפריסין היא טיול קולינרי אשר מדגיש את הטעמים המשובחים והייחודיים,...
קרא עוד »
מאי 24, 2020