צימרים בהנחות באתר קופונופש

צימרים לזוגות

האפשרות ללון ולאכול ארוחת בוקר בצורה פרטית ומפנקת מבלי להתפשר על שום דבר מבחינת הנוחות והרמה של האירוח החל מהנופים הפסטורליים ועד לחדר שינה מפנק עם ג'קוזי נותנים נוק אאוט רציני לבתי המלון ומביאים ישראלים פעם אחר פעם לחפש אחר צימר נעים ללון בו בחופשה הבאה.

המגוון הוא רחב ביותר וניתן לבחור צימרים מהצפון ועד לדרום לפי כל סוג של תקציב וכל סוג של נופש שרוצים ליהנות ממנו, אך עם אפשרויות כה רבות איך בדיוק יודעים לבחור את הצימרים שיגיעו במחיר הכי משתלם ועם הפינוקים הכי נעימים? המשיכו לקרוא ותבינו קצת יותר בנושא צימרים בארץ.

צימרים רומנטיים

איך מאתרים צימרים בהנחה?

נכון, כולנו שותפים למלחמה הקיומית שעסק מסוג זה מציב בפני בעלי הצימרים אשר השקיעו את כל הונם וצריכים לשלם סכומים גבוהים עבור השקעה זו גם כעת בשל ההוצאות הגבוהות של התחזוקה, אך כמו כל צרכן טוב הישראלי רוצה להשיג את העסקה הכי טובה במחיר שאינו גבוה ביחס לעלויות שמשלמים לבית מלון, וכאן באה לידי ביטוי השוואת המחירים שפשוט אסור לוותר עליה על מנת להשיג את העלויות הנמוכות ביותר.

קיראו גם על – צימרים רומנטיים לזוגות.

מכיוון שמדובר בעסק שצריך לשרוד, לא מעט צימרים מעניקים הנחות דרך אתרים שמנפיקים קופונים ללקוחות שרוכשים חופשה באחד מן הצימרים ששותפים למיזם עסקי זה. באופן זה כולם מרוויחים, גם בעלי הצימרים מקבלים פניות רבות וממלאים את לוח השנה בלקוחות שרשומים וגם הלקוחות מקבלים הצעה משתלמת עבור צימרים שמוצאים חן בעיניהם. חיפוש אחר קופונים ומבצעים יניב תוצאות רבות שחוסכות מאות של שקלים שאותם אפשר לנצל עבור פינוקים אחרים במהלכה של חופשה נעימה וזולה במיוחד.

צימרים עם ג'קוזי

אומנות המשא ומתן

ישראלים רבים שוכחים עד כמה כל מחיר שעולה על הפרק הוא ניתן לשינוי. תמיד בעל הצימר ישמח לקבל את הרווח הגבוה ביותר עבור ההשקעה שלו ולכן הוא יציע מחירים גבוהים בהצעה הרגילה שלו. חשוב לדעת לנהל משא ומתן מפוקח שבו מגדירים תקציב ייעודי לחופשה מראש ואיתו בוחרים כמה צימרים שעליהם רוצים לקבל מחיר בהנחה טובה, יוצרים קשר עם בעלי הצימר ומתמקחים על המחיר, רוב בעלי הצימרים יעדיפו להרוויח פחות מאשר לאבד את העסקה לחלוטין ולכן אין מה לחוש בושה או אשמה ולדעת כי באופן זה אתם מאיישים נקודה ריקה בלוח ההזמנות של בעל הצימר ומקבלים בעצמכם את כל מה שצימר ישראלי מפנק יכול להציע, וזה המון.