פרנץ' בציפורניים

מניקור הוא משהו שנשים בכל הגילאים ואורחות החיים יכולות להעריך. רק עם מעט ליטוש וקצת עיצוב, הידיים שלך יכולות להיראות כאילו הן מיועדות לשטיח האדום! ולמרות שזו דרך מהירה ובמחיר סביר לגרום לציפורניים שלך לבלוט, המחיר יכול להשתנות בהתאם לסלון או לספא שתבחר.

ציפורניים הן רק קנבסים זעירים עבור מה שיכול להיות יצירת אמנות, במיוחד על ציפורניים שנעשו אצל בונה ציפורניים ברחובות. ניתן לצבוע את הציפורן בכל צבע, דוגמה או עיצוב כדי לגרום לציפורניים להיראות מדהים ומסוגנן. ישנם מספר עיצובי ציפורניים שניתן לנסות והחלק הטוב ביותר הוא שלא ייקח להם הרבה זמן ליישם.

כשאת עומדת ללכת על מניקור, את חושבת לא פעם באיזה עיצוב לבחור. יש אנשים שפשוט רוצים משהו פשוט ופרקטי, בעוד שאחרים רוצים להוסיף קצת אישיות וכשרון עם עיצוב ציפורניים יצירתי. אל תשברי את הראש, פרנץ’ בציפורניים הוא הכי נוח, קלאסי ומתאים לכל לוק שרק תרצי. ניתן לשפר את המראה הקלאסי הזה על ידי הוספת צבע שני של לק לקצות האצבעות או הוספת נקודות קטנות או פסים לציפורניים לפני צביעת הקצוות הלבנים.

אבל רגע, מה זה בעצם פרנץ’ בציפורניים, או מניקור צרפתי… מדובר על טרנד ציפורניים קלאסי אך אלגנטי שעדיין הולך ומתחזק. המניקור הצרפתי מורכב לרוב ממעיל בסיס ורוד שקוף, ואחריו קצה לבן עם שכבה אחת או שתיים על הציפורניים. למרות הפופולריות שלו, יש אנשים הרואים אותו שמרני מדי.

על מנת לקבל את המראה הקלאסי של מניקור צרפתי או פרנץ’ בציפורניים, תצטרכו לצבוע תחילה את הציפורניים בשתי שכבות של לק שקוף ולאפשר להן להתייבש. לאחר מכן, קחי לק בצבע לבן והוסיפו קצה דק בקצה הציפורניים ויוצרים צורת שקדים. לאחר שסיימת לצבוע את הציפורניים שלך, החזיקי אותן והתפעלי כמה הן נראות יפהפיות!

וטיפ קטן: הדרך הטובה ביותר לעשות מניקור שיחזיק לך לאורך זמן היא להשתמש במניקור ג'ל וכמובן ללכת למניקורסטית. כך הציפורניים שלך גם ישאר מהממות ובריאות, וגם תקבלי עיצוב מיוחד שיחזיק לך לאורך זמן.

מחפשים מניקור מקצועי ברחובות? הקליקו על הלינק!