עד הטיול הבא- הכל על המזוודה

מתכננים לטוס, נהדר שתהיה לכם, חופשה מהנה.
הכל מוכן לכם, אתם יודעים באיזה שעה הטיסה ומתי המטוס עתיד לנחות, איך להגיע מהשדה למלון ומה הדרך הכי טובה להגיע לכל אחד מאתרי התיירות בעיר היעד. יש לכם סכום מוגדר לבזבוזים ושמות של מסעדות ששווה לבקר בהן. אבל איזו מזוודה לקחת,  קטנה או גדולה? האם יש צבע מומלץ? עד כמה חשובה תעודת האחריות של המזוודה ולמה כדאי לקחת מזוודה לא בצבע שחור מה, על כך עדיין לא חשבתם, המאמר הבא בא לעשות לכם קצת סדר.

איזו מזוודה לקחת

גודל המזוודה-  ראשית, חשוב שתדעו שלכל מזוודה יש קיבולת בק"ג וחשוב לוודא טרום הטיסה מה משקל הכבודה אותו מותר לכם לקחת. (טיסות ליעדים קרובים מאפשרות כבודה במשקל נמוך יותר משל טיסות ליעדים ארוכים יותר)  שימו לב שמותר לכם להעלות מזוודה קטנה גם למטוס עצמו. וגם לה יש משקל .

בהתאם למשקל הכבודה המותרת רכשו מזוודות, שימו לב שגם המזוודות עצמן שוקלות. מומלץ לבחור במזוודה עם קיבולת גבוהה ומשקל כללי נמוך.suitcase-468445__340[1]

בטיחות המזוודה – חשוב מאוד לשים לב  לנושא סגירת המזוודה , שהרוכסנים במזוודה יהיו תקינים ויאפשרו פתיחה וסגירה מהירה. כמובן שחשוב להתקין  מנעול פשוט אך מתוחכם על המזוודה עצמה.

בד המזוודה – מזוודות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, מומלץ לבחור במזוודה העשויה בד עמיד למים, כך שבמידה והיא תתלכלך תוכלו  לנקות את המזוודה עם מגבון.

גלגלי המזוודה- על מנת להבטיח לכם התניידות ללא מאמץ, בצורה קלה, נוחה ונעימה עם המזוודה חשוב לבחור במזוודה עם 4 גלגלים שמסתובבים לכל הכיוונים. ולא במזודה עם 2 גלגלים קדמיים בלבד.

צבע המזוודה – צבע המזוודה  שלכם הוא בעל חשיבות עליונה, הוא זה אשר  יסייע לכם לזהות אותה בקלות על גבי מסוע הכבודה בשדה התעופה. אם תבחרו בצבעים ניטרליים כמו שחור או כחול כהה, יהיה לכם מעט קשה יותר לאתר את המזוודה.   מומלץ לבחור בצבעים שונים מגוונים. אדום עם נקודות, ירוק עם הדפסים.  יחד עם זאת כדאי לבחור בצבע שונה ואחר אך כהה. ובכך להבטיח מראה מזוודה נקי ומהודר לאורך שנים רבות.

אחריות – בעת שאתם רוכשים מזוודה, הקפידו  לקבל תעודת אחריות , מזוודה טובה ואיכותית צריכה לשמש אתכם למספר שנים רב. באם יש תקלה ברוכסן או באחד הגלגלים, תעודת האחריות תסייע לכם.