כמה עולה הסכם ממון וממה זה מושפע?

לא מעט זוגות בוחרים להגיע למשרדי עורכי הדין במטרה לחתום על הסכם ממון. הסכמי הממון מטרתם להבטיח עצמאיות כלכלית מסויימת בגדרי ההסכם שיבחר לבני הזוג. כמו כן ישנם בני זוג רבים שאינם מגיעים ממעמד כלכלי זהה מה שגורם לכך שאחד הצדדים חפץ לשמור את כל זכויותיו או חובותיו הכלכליים שצבר טרם שהכיר את בן או בת זוגו לעצמו. כך או כך הסכמי ממון נחשבים שכיחים במיוחד בשנים האחרונות ובמידה וגם אתם מעוניינים בהסכם מעין זה, הנה לכם כמה פרטים שחשוב שתכירו. ראשית, חשוב להבין שהסכמי ממון הם מסמכים משפטיים לכל דבר ועניין. 

המחירים משתנים בהתאם למורכבותו ואורכו של הסכם הממון

אנשים רבים אשר לא מודעים לפרט זה לא מייחסים את החשיבות הראויה לטופס משפטי זה. לכן חשוב להבין שהסכמי ממון מחייבים אתכם מעת החתימה עליהם. נקודה נוספת שיש להבהיר היא שההסכמים על פי רוב נעשים ברמת רגישות גבוהה מאוד ואין בידם לחבל בקשר הזוגי שלכם. לא מעט זוגות בוחרים שלא לערוך הסכמי ממון בשל חשש לפגיעה בזוגיותם. על כן חשוב שתדעו שעורכי דין מקצועיים יודעים להתייחס לכלל הפרטים ברמת הרגישות המקסימלית לשמירה על זוגיות תקינה בין הצדדים.

ההבדלים בין הסכמי הממון השונים 

דבר נוסף הוא המחיר שתאלצו לשלם עבור הסכמי הממון, בדקו באתר זה. המחירים משתנים בין עורכי הדין השונים ולכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף טרם בחירת עורך הדין המקצועי ביותר אשר יציע את הצעת המחיר האטרקטיבי עבורכם. המחירים משתנים בהתאם למורכבותו של הסכם הממון כך שבמידה ואתם מעוניינים בהסכם ממון פשוט וקצר, סביר להניח שהמחירים שתידרשו לשלם יהיו זולים משמעותית מהמחירים שתידרשו לשלם עבור הסכח ממון ארוך ומפורט.

כתוב/כתבי תגובה