זוגיות בזמן קורונה

האם הקורונה פוגעת ביכולת למצוא בת זוג או להצליח עם נשים? או שמא היא דווקא מחזקת את היחסים? בימי הקורונה לא מעט רווקים ורווקות גילו מחדש אחד את השנייה ובילו לילות וימים של בידוד רומנטי יחד. אבל כיצד מוצאים או מנהלים זוגיות בימי קורונה? הנה כמה טיפים טובים:

התחברו לרשתות החברתיות

בכול הנוגע להיכרויות, אין כמו אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות שמאפשרים יצירת קשר עם בנות או בני המין השני. כיום, גם בפייסבוק אפשר למצוא את האחת וגם באפליקציות הכרויות כמו אוקיי קיופד, טינדר וכולי. בחרו את הפלטפורמה שבה נוח לכם להתנהל ותוכלו להתחיל לייצר קשרים און ליין. בימי הבידוד רובנו תקשרו און ליין, ולכן בחירה ברשתות ואפליקציות היא נכונה לאיתור זוגיות. 

עשו מחוות נעימות

בזמן שאתם מחפשים זוגיות, אפשר לבצע מחוות נעימות. אם הכרתם לא מזמן מישהי חמודה ולא הצלחתם לצאת איתה לפגישה שנייה/ שלישית ואף רביעיות! תוכלו לפנק אותה במחווה מתחשבת. שלחו זר פרחים או זר עוגיות חמאה על לביתה. הזמינו למי שמוצאת חן בעינכם משלוח אוכל טעים או אפילו שיר ביוטיוב שמרגש אתכם. מחוות הן דרך נפלאה לייצור זוגיות טובה. בין היתר התייעצו עם מומחים בהיכרויות, כפי שניתן למצוא באתר תקשורת אמיתית

אמצו כלב

אם תמיד חלמתם על אימוץ כלב, כדאי שתדעו כי אין כמו ימי הקורונה כדי לאמץ חבר חדש. בזמן הבידוד רבים יצאו לטייל עם כלבם ובכך הכירו אנשים חדשים. הכלב יהיה החבר הטוב ביותר שלכם ויאפשר הכרות עם בעלים של כלבים אחרים. בכך אפשר להנות מפעילות מהנה תוך יצירת קשרים רומנטיים חדשים. 

 

כתוב/כתבי תגובה