סוגים שונים של אבזרי מין לנשים וגברים

אביזרי המין הם מגוונים ורבים, הם כוללים אביזרי מין לאישה כגון: ויברטור, רוקט פוקט, דילדו וכו' ואילו לגבר אביזרים כגון: שמנים לסיכוך, וגינה, בובת מין, טבעות הידוק, טבעות רטט, משאבות, משחות שמנים ועוד. אך בטרם נבחר באביזר מין אשר מתאים לרצותינו, חשוב שנדע את כל סוגי אביזרי המין הקיימים הן לנשים והן לגברים. במידה והחלטתם על מין אנאלי תוכלו לבחור ממגוון הויברטורים לעיסוי נקודת הג'י.

אביזרי מין לנשים

רוב אביזרי המין הם אביזרי מין לנשים אשר כוללים: ויברטורים, רוקט פוקט, דילדויים, טבעות רטט, תחתונים אכילים, שמנים, משחות ועוד. צעצועי המין לנשים מביאים את האישה למולטי אורגזמות בתוך דקות ספורות גם שהבן זוג לא נמצא בסביבה. הצעצועים עוזרים לספק את הצרכים להגיע לעונג ללא בן הזוג, אך גם עם בן הזוג. ניתן להשתמש בהם בעת קיום יחסי מין אנאליים וכן אוראליים. ניתן לשלב כמה סוגים של אביזרים או להשתמש בסוג אחד, הסוג המוביל ביותר באביזרי נשים הוא הויברטור אשר מגיע במגוון סוגים וגדלים.

אביזרי מין לגברים

אביזרי המין הגבריים כוללים: וגינה, בובת מין, טבעות הידוק, טבעות רטט, משאבות, שמנים לסיכוך, משחות ועוד. צעצועי הגברים בדומה לנשים מביאים את הגבר לסיפוק מיידי עד כדי שפיכה. הצעצועים המובילים ביותר אצל הגבריים כוללים וגינה אשר בה הם יכולים לגמור, בובת מין עם פתח בוגינה כולל איברי מין נשיים שכוללים שדיים, טבעות רטט שמעצימות את האורגזמה שלו ועוד. ניתן להשתמש באביזרים אלו כשאין פרטנרית לסקס או שיש חברה ורוצים לשדרג את הסקס ולהעצים אותו בתנוחות מסוימות.

אביזרי מין לזוגות

ישנם בכל חנות סקס כמו חנות סקס סופר טויז אביזרי מין אשר השימוש בהם הוא לזוגות בלבד, כך ניתן למצוא את האזיקים אשר הם אביזר מושלם לזוגות שמחפשים אמון הדדי וכן כאלה שאוהבים משחקי שליטה. כיסוי העיניים אשר מעצים את החושים אחרים מלבד חוש הראיה, דוגמאות לכך ניתן לראות בסרט 50 גוונים באפור שעושה בו שימוש רב. טבעות הרטט, אשר פופולאריים בקרב זוגות מאחר שהיא מענגת בו זמנית את הפין ואת הדגדגן. וכמובן ישנו את השוט אשר מתאים לזוגות שאוהבים להרגיש כאב או לגרום כאב אחד לשני. כך שאם אתם מחליטים ללכת על אביזרי מין לזוגות רצוי שתבחרו משהו ששניכם אוהבים ומסב לכם עונג רב.