3 אביזרים שכל בעל בריכה צריך להכיר

סוף כל סוף הגשמתם את החלום שלכם – בריכה פרטית בגינה שלכם. זה היה לא פשוט. חסכתם כסף, דיברתם עם הקבלנים ואולי אפילו הסתכסכתם אתכם עד אשר הגעתם להסכמה והשיפוצניקים יצאו אל הדרך. כעת הבריכה שלכם עומדת לה מוכנה. השמש משתקפת ממימיה הכחולים והילדים שלכם משכשכים את רגליהם בתוך המים. עם זאת, אתם עדיין מרגישים שמשהו חסר.

הכירו את האביזרים הנחוצים ביותר

הבריכה שלכם לא תוכל להיות שלמה ללא 3 אביזרים חיוניים:

  • משאבה לבריכה – אינכם יכולים להתקין את הבריכה ללא משאבה איכותית שדואגת לבצע סירקולציה למים ומסננת אותם. משאבה חזקה ואיכותית שומרת על ניקיונה של הבריכה שלכם ומונעת מחלות וזיהומים מהמתרחצים בה.
  • אמצעי בטיחות – קיימים אמצעי בטיחות שונים המיועדים לבריכה, כאשר הנפוצים שבהם הם מעקות לבריכה. זכרו כי לא כל דיירי הבית או האורחים יכולים פשוט לקפוץ לבריכה, מה גם שהקפיצה עלולה להיות מסוכנת. מעקה בטיחות יבטיח כי הרוחצים ייכנסו לבריכה בשלום.
  • כימיקלים לבריכה – אמת, לכל בריכה יש ריח קצת מטריד של כלור, אבל הוא מגונן על האדם מפני זיהומים. הכלור עומד בתקן של משרד הבריאות והוא משמש כחומר חיטוי לכל דבר ועניין. מעבר לכך, כלור איכותי אינו מכיל חומרים מסוכנים כמו חומצה.

לדעת ממי לקנות

כאשר אתם רוכשים אביזרים לבריכה או לגינה, חשוב לבחור בחברה מקצועית הפועלת לפי תקן הבטיחות המחמיר ביותר. חפשו חברה מומלצת באתרי האינטרנט או שאלו חברים קרובים שכבר התקינו בריכה בביתם.

אביזרים נוספים

ניתן לרכוש מגוון רחב של אביזרים לבריכה ולגינה. כך למשל, אם אתם אוהבים לאכול בשר איכותי תוך שאתם משכשכים את רגליכם בבריכה, תוכלו לרכוש ערכת גריל או מטבחון לגינה. מעבר לכך, אם יש לכם ילדים קטנים בבית ואתם חוששים מכך שהם יכנסו לבריכה ללא רשותכם, תוכלו להזמין מעקה בטיחות. מדובר במעקה בטיחותי שהוא גם אסתטי לבריכה. נוסף על כך, אם אינכם רוצים לשפשף את שפת הבריכה אחרי כל אירוע או מסיבה, תוכלו לקנות רובוט לבריכה. הרובוט עובר ביסודיות על שפת הבריכה ומנקה כל סנטימטר.

כתוב/כתבי תגובה