חובבי BDSM אבל מחפשים דיסקרטיות?

לכל אחד מאיתנו יש פנטזיות מיניות מסוימות. דברים שמלווים אותנו במהלך שעות מסוימות של היום או הלילה. יש מי ששומר את הפנטזיות האלה לעצמו, ויש מי שמבקש להגשים אותן בדיסקרטיות, יש מי שהפנטזיות שלו הן בסיסיות, טבעיות, דברים שגרתיים לא יוצאי דופן, ויש מי שיש לו פנטזיות ייחודיות, שונות, כאלה שלא נהוג לדבר עליהן, כאלה שלא תמיד מתקבלות בצורה טבעית בחברה.

מחפשים מקום שקט לכמה שעות? בצפון יש חדרים לפי שעה בדיוק מה שאתם מחפשים!

דוגמא טובה לכך הן פנטזיות BDSM, קרי פנטזיות על שליטה. יש לא מעט סרטים וספרים שעוסקים בזה, יש לא מעט הסברים פסיכולוגיים ואחרים מדוע אנשים מפנטזים על כך. צריך לומר, אם בעבר זה נתפס כמשהו בשולי החברה, היום אנחנו יודעים שלא מעט אנשים שהם במיינסטארים, אנשים שאנחנו יכולים לראות אותם מדי יום בעבודה, בתקשורת, באקדמיה, במקומות שונים, מתנהלים בצורה רגילה, בדיוק כמונו, גם להם יש פנטזיות שכאלה.

העניין הוא, שלא תמיד נוח למצוא מקום לממש אותן. בטח ובטח אם יש הורים או ילדים בבית. לכן צריך למצוא מקום אחר לעשות את זה, מבלי שאיש ידע, מבלי שאיש ישאל שאלות, בצורה חופשית ונוחה, הפתרון נמצא באתר https://www.iroom.co.il

לשם כך קיימים חדרים להשכרה לפי שעה. הרעיון הוא בסיסי, אנחנו שוכרים חדר במבנה מסוים למשך כמה שעות, לא ללילה שלם כמו בבית מלון, אנחנו לא מחויבים לצ'ק אין או צ'ק אאוט בשעות ספציפיות, אנחנו יכולים לעשות את זה מתי שנוח לנו, ובסופו של דבר נשלם על פי כמות השעות שאנחנו השתמשנו בחדר.

כמובן שאנחנו נהנים במקום מסודיות מוחלטת, אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים מבלי שאיש יפריע לנו. איש לא ישאל אותנו שאלות ואיש גם לא ימנע מאיתנו לעשות שום דבר. זאת כל עוד אנחנו עושים דברים חוקיים ולא מפריעים לאף אחד.

חשוב לומר, לא רק אנשים שיש להם פנטזיות BDSM יכולים להגיע אל מקומות שמשכירים חדרים לפי שעה כמו באתר https://www.irooms.co.il, גם אנשים שיש להם פנטזיות אחרות כמובן. ההבדל הוא, שבמקרה של BDSM, הרבה יותר קשה למצוא מקומות בהם ניתן לממש את הפנטזיה בדיסקרטיות מוחלטת כמו כאן.

כתוב/כתבי תגובה