אסקייפ רום

מחפשים אטרקציה שכולה חוויה וחידוש? לצאת עם בן הזוג, החברים או העמיתים לעבודה, וליהנות באמת? שרלוקד אסקייפ רום זו אחת ההצעות המעניינות ביותר. הבה ונבין מה זה, מה מוצלח ביציאה זו, ואיפה אפשר למצוא אסקייפ רום כלבבכם?

הסבר על האטרקציה

ראשית נבין מהו אסקייפ רום. מדובר על אטרקציה שבנויה על סיפור שכולו תעלומה. המבקרים נכנסים אל תוך חדר ששואב אותם אל תוך הסיפור. הם הגיבורים והם צריכים לתפקד בתוך הסיפור הזה על מנת להביא אותו אל הסוף הטוב שלו.

בחדר שזורים רמזים שונים שנועדו לאפשר למבקרים למצוא את פיענוח התעלומה, מה שיאפשר להם לצאת מהחדר. הזמן שעומד לרשות המבקרים הינו מוקצב, והם יכולים לקבל עזרה והכוונה במידת הצורך ולפי רצונם. החוויה באטרקציה זו היא בעיקר אינטלקטואלית. והיא בהחלט אהודה מאוד בקרב רבים בכל העולם.

איך נבחר אסקייפ רום מוצלח?

אסקייפ רום מוכר בארץ בשם חדר בריחה, ויש לא מעט כאלו. אם כי כאשר אנחנו בוחרים את חדר הבריחה עלינו לוודא כי אנו בוחרים חכם. כיוון שחדרי הבריחה שונים זה מזה באופן דרסטי. בכל חדר יש סיפור משלו, אבזור אחר ורמזים אחרים.

החדרים נבדלים אחד מהשני גם ברמה של הרמזים השזורים ובקושי שהמבקרים צריכים להתמודד מולו ולפצח אותו. על כן נודעת חשיבות לבחירה מתאימה של חדר בריחה שעונה על הציפיות ומתאים ליכולות של המבקרים, רק כך מובטחת ההנאה בחדר הבריחה. 

למי זה מתאים?

ביקור באסקיים רום מתאים לכל אחד. למבוגרים וגם לילדים, לקבוצות וליחידים, לבני משפחה ולחברים ולכל מי שמחפש לצאת ליהנות בחלל סגור ומאתגר לצד מי שיקר לו, ראו לדוגמה חדרי בריחה לילדים! כמו כן ראוי לציון שלא מעט חברות בוחרות להוציא את הצוות לחדר בריחה להתמודדות מול אתגר משותף ומקדם.

כתוב/כתבי תגובה