טיפים חשובים לזוגיות פרק ב'

כל מערכת יחסים היא דבר מורכב, ולו רק מעצם העובדה שמדובר על קשר בין שני אנשים שונים, כאשר לכל אחד מהם יש עבר שונה, אישיות שונה, ערכים שונים, אמונות שונות, העדפות שונו וכיוצא באלה.

אולם כאשר מדובר על מערכת יחסים רצינית שמגיעה לאחר פרידה או גירושים, מה שנקרא "זוגיות פרק ב'", מדובר על סיפור מורכב אף יותר.

במאמר זה אחלוק עמכם מספר טיפים חשובים לזוגיות פרק ב', על מנת שבאמת תוכלו לפתוח דף חדש וליהנות מזוגיות מרעננת.

תרפו מהעבר

על מנת שתוכלו להיות נוכחים לגמרי בזוגיות החדשה שלכם, אתם חייבים ללמוד להשאיר מאחור את כל החוויות השליליות שחוויתם במסגרת מערכת היחסים הקודמת שלכם.

אם לא תתאמצו לעשות זאת, אתם רק תציבו בפני עצמכם מכשולים, ומעבר לכך, אתם תנהגו בצורה לא הוגנת כלפי הצד השני במערכת היחסים – מפני שמדובר על אדם חדש, לא על האדם שממנו נפרדתם.

תקבלו את "דמויות המשנה" בסיפור

פעמים רבות זוגיות פרק ב' איננה כוללת רק שני בני זוג, אלא גם את הילדים (ואולי גם חיות המחמד) שלהם.

בין אם הם יגורו אתכם ובין אם מדובר על משמורת משותפת בין בני הזוג הגרושים, חשוב שתעשו מאמצים לפתח יחסי קרבה עם הדמויות המשמעותיות הנוספות בחיים של הבן\בת זוג שלכם.

אם אתם מחויבים באמת למערכת יחסים ארוכת טווח, אתם חייבים להכיר בכך שגם הילדים (וחיות המחמד) של הבן\בת זוג יהיו מעתה חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם.

תזכרו להקדיש זמן לעצמכם

לא אחת קורה שאנשים שנכנסים לזוגיות פרק ב' ממהרים לחזור לתפקיד הבן\בת זוג, עד כדי כך שהם מאמצים את האישיות הזוגית במלואה ושוכחים לגמרי מעצמם.

על מנת לשמור על השפיות שלכם, ועל האישיות שלכם, וכדי שתוכלו להיות פנויים לגמרי להיות במערכת היחסים, אתם חייבים גם לשמור על הזמן והצרכים שלכם.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://naama.biz!

כתוב/כתבי תגובה