סין כמו שלא ראיתם

סין נחשבת לאחת המעצמות המובילות והחזקות ביותר בעולם. יותר ויותר אנשים בוחרים לקיים קשרי מסחר ועסקים עם סין, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית האדירה שלה. אך עם זאת, עבור מי שירצה לבקר בסין ולחזות ביופי המיוחד שלה, צפויה הפתעה נעימה ביותר. מדובר על מדינה מופלאה, המלאה בטבע קסום הכולל צוקים, נהרות, שדות אורז מסורתיים ושמורות טבע שאסור לוותר עליהן. מעבר לכך, ניתן לבקר בארמונות המפוארים של בני המלוכה ולחזות במבנים המסורתיים לצד גורדי השחקים המודרניים שצומחים כמו פטריות אחרי הגשם. ניתן לבקר במקדשים העתיקים הצבועים בצבעי האדום והזהב, לטייל בגנים הסיניים המטופחים ולהתרשם מרמת הדיוק והתכנון המוקפד וכמובן להתלהב מעיטורי הדרקונים המסורתיים המעידים על עוצמה ושפע.

סין כמו שלא ראיתם – רעיון לטיול במדינה המיוחדת ביותר בעולם

ישראלים רבים מתעניינים בסין בזכות השונות והייחודיות שלה. מדובר על מדינה מיוחדת במינה, המשלבת בין המסורות העתיקות לבין הצמיחה וההתפתחות הטכנולוגית המודרנית. הרחובות נקיים, החנויות מפוארות וניתן למצוא כמויות אין סופיות של מכשירים אלקטרוניים שונים הנמצאים בחוד החנית של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. מצד שני, ברגע שמגיעים לאזורים הכפריים, נפרש מראה מרהיב של שדות אורז מסורתיים, בתים אותנטיים ואורח חיים שונה לגמרי ממה שרואים בערים המודרניות. לכן מומלץ לשלב בטיול ערים מודרניות כגון בייג'ינג, אתרים מיוחדים כגון העיר האסורה, החומה הסינית ועוד. מומלץ לבקר במרכז דובי הפנדה ושמורת הטבע אמיישאן, לשוט על נהר האינגצה ולחזות בסכר שלושת הקניונים. כמו כן, אסור לוותר על שייט על נהר הלי, המציע מבט על הנופים הקסומים וההרים הציוריים. כמובן שמומלץ לבקר בשנגחאי המיוחדת, הנחשבת לפריז הסינית, ומכילה מוזיאונים מיוחדים, מופעי אקרובטיקה מדהימים ומסעדות גורמה שפשוט חייבים לבקר בהן.

לסיכום, סין הינה מדינה מיוחדת שכל אחד חייב לבקר בה לפחות פעם אחת בחייו. מדובר על מקום מדהים המשלב בצורה מעניינת בין המסורת לבין העולם המודרני, דבר שבא לידי ביטוי במבנים השונים, בבתי הקפה, במסעדות ובעיצוב הכללי של הערים השונות. מומלץ לטייל בסין, לבקר בערים השוקקות ולא לשכוח להקדיש את הזמן הדרוש לשמורות הטבע ולאזורים הכפריים המיוחדים.

המאמר מטעם קרוזתור – מתמחה בטיולים מאורגנים

כתוב/כתבי תגובה