איך בוחרים עיצוב להזמנות חתונה?

עיצוב להזמנות חתונה הוא כיפי מאוד עבור הזוג, וקיים מגוון רחב מאוד של עיצובים ואפשרויות. תוכלו לבחור בין כמה סוגים של הזמנות לחתונה, ובהתאם העיצוב והמחיר.

הזמנה מודפסת

זו הדרך הקלאסית והמסורתית. אחרי עיצוב ההזמנה בית הדפוס מקבל את הקובץ ומדפיס עבורכם את ההזמנות בהתאם לכמות ההזמנות שתאמתם מולו. שימו לי כי תוכלו בדרך הזו גם לקבל הזמנות מודפסות וגם לשלוח את קובץ ההזמנה בוואטסאפ או במייל וגם לחסוך חלק מההדפסה ואת הטרחה של להגיע פיזית לכמות רבה של אורחים.

הזמנת וידאו

אפשרות נוספת מרעננת היא לשלוח הזמנה שנמצאת בתוך סרטון! אתם שולחים במייל או בוואטסאפ או בהודעה את הסרטון למוזמנים שלכם. תוכלו גם להעלות את קובץ הוידאו לרשתות החברתיות ולשתף בו את האורחים שלכם.

התאמה לסגנון של הזוג

כמובן שאשר מדובר על הזמנה מודפסת אפשרויות העיצוב הן שונות לעומת הזמנת וידאו. אבל בכל אחת מהאפשרויות קשת העיצובים והאפשרויות היא מאוד מאוד מגוונת וניתן לקבל עיצובים מרהיבים, לצד עיצובים שקטים ועדינים, בהתאמה לסגנון של בני הזוג.

עיצוב להזמנות חתונה תוכלו לבצע מול גרפיקאי ותוכלו גם להכין בעצמכם בצורה ממש פשוטה וקלה באינטרנט בצורה דיגיטלית. פשוט בוחרים עיצוב שאתם אוהבים מתוך בנק של עיצובים מהממים, מזינים את הפרטים של החתונה ועוד כמה דברים קטנים – וההזמנה מוכנה.

המחיר של עיצוב להזמנות חתונה

כאשר מדובר על הזמנה מודפסת הרי שיש עלות גם לעיצוב עצמו וגם להדפסה לפי כמות, ולכן אתם משלמים גם לגרפיקאי וגם לבית הדפוס. כאשר מדובר על הזמנת וידאו לחתונה אתם משלמים לעורך הוידאו ולגרפיקאי ואין משמעות לכמות היות וזה קובץ וידאו – ניתן להפיץ לכמה אנשים שרוצים.