הצלחה עם נשים – במה זה נמדד?

לא פעם גברים אוהבים למדוד את הערך העצמי שלהם, על פי מידת ההצלחה שלהם עם נשים. הם מודדים בדרכים שונות עד כמה הם מצליחים ועל פי זה הם קובעים את הערך העצמי שלהם. גם אם זה לא אומר שום דבר על מנת המשכל, על מעמד מקצועי, מצב כלכלי או כל דבר אחר. בסופו של דבר, גם להצלחה עם נשים יש משמעויות שונות.

יש מי שבוחן הצלחה על פי כמות הנשים איתן הוא יצא לאורך זמן, אחרים מודדים הצלחה על פי כמות מערכות היחסים הרציניות שהם הצליחו לייצר עם השנים, ולא בהכרח האם הם יצאו כמות גדולה של נשים או מעט נשים, ישנם גברים אשר מודדים הצלחה על פי משך הזמן שהם מבלים עם אישה אחת. כלומר, אם הם הצליחו להחזיק מערכת יחסים אחת לאורך זמן, מבחינתם זו הצלחה.

עולה שאלה למה בכלל מודדים הצלחה עם נשים , וכן איך מודדים אותה. מעבר לכך עולה שאלה אחרת, כיצד מצליחים עם נשים.

איך נכון למדוד הצלחה וכיצד מצליחים?

בסופו של דבר, הצלחה עם נשים נמדדת בשאלה עד כמה אפשר לייצר קשר אמיתי, רציני וחזק, קשר משמעותי שמשאיר אחריו משהו ששני הצדדים יכולים להמשיך ולקחת הלאה. באופן טבעי, ככל שהוא יהיה רציני וחזק יותר הוא ימשך יותר זמן. מצד שני, גם אם לא, עצם זה ששני הצדדים זוכרים אותו לטובה, מלמד על הצלחה.

לשם כך, יש להיות זמין, אמין, לדעת להיות שם כשצריך, להתייחס יפה, ולדעת להתפשר כשצריך. צריך להבין את הצרכים של הצד השני ולהיות מוכן לעמוד בשבילו בכל סיטואציה, גם אם היא לא תמיד נעימה ולא תמיד פשוטה.

>למידע נוסף הקליקו לאתר הלוחם שבך