5 סגנונות של טבעות נישואין

טבעת נישואין היא הטבעת הכי חשובה ומשמעותית אותה תענדו במהלך חייכם. זהו סמל לקשר החזק ואהבה בין שני בני הזוג. טבעת נצחית, ולכן יש לחשוב היטב באיזו טבעות נישואין של פרנקו אורו כדאי לבחור. 

באיזו טבעת לבחור?

רצוי לבחור טבעות בסגנון קלאסי שתמיד יהיו רלוונטיות, בצעירותכם ובזקנתכם. טבעות נישואין בעלות מראה יוקרתי ומרשים, וכדאי לבחור טבעות בעלות עיצוב ומראה שלעולם לא ימאס לכם מהן.

5 סגנונות של טבעות נישואין

  1. טבעת נישואין מיוחדת, דגם M211 – טבעת נישואין בעלת מראה דומיננטי, עבה במקצת עם עיטורים. עשויה מזהב 14 קראט, עם גימור מאט למי שלא אוהב טבעות נוצצות מידיי, עם פסים בעלי מראה מבריק, וחריטה באמצעות לייזר יהלום. טבעת מיוחדת לאנשים מיוחדים.
  2. טבעת נישואין קלאסית – כולנו מכירים את טבעות הנישואין הקלאסיות, בעלות מראה עדין ומרשים ביותר, והן די דקות. זוהי טבעת עם הצהרה משלה, היא איננה מפריעה כאשר עובדים עם הידיים,  טבעת זהב 14 קראט, ולטבעות הללו ביקוש רב, הן בעלות מראה קלאסי ועדין מאוד שיתאימו במיוחד בשילוב של צמידי טניס יוקרתיים.
  3. טבעת נישואין רחבה משולבת בזהב אדום ולבן – אחת מטבעות הנישואין היפות ביותר שתמצאו. בעלת מראה אלגנטי ויוקרתי עם עיצוב יוצא דופן. טבעת 14 קראט, כה מיוחדת ואפשר להביט בה דקות ארוכות. 
  4. טבעת נישואין עם דוגמא מיוחדת – ישנם אנשים בעלי טעם ייחודי וזוהי הטבעת בשבילם. כמו כל שאר הטבעות זוהי טבעת של 14 קראט, ייחודית ביותר, ספק אם תיראו אותה על מישהו אחר, בטבעת זו משובצות גם נקודות זהב, מה שמקנה לה מראה נוצץ.

טבעת זהב נישואין 14 קראט רחבה יפהפייה – טבעת בעלת עיצוב משגע, זהב 14 קראט, עם טקסטורה מיוחדת, אין ספק כי מדובר בטבעת בעלת מראה נדיר ביופיו.