דברים שצריך לדעת על חידוש ויזה לארה"ב

צריכים לחדש ויזה לארצות הברית? בואו וקבלו את המידע הנחוץ כדי שתדעו כיצד לעשות את זה, ואיך לעבור את השלב הזה ביעילות מקסימלית ובלי לבזבז זמן יקר.

החוק והדרישה האמריקאית

לפני הכול חובה על כל אחד לדעת כי כל אזרח ישראלי שמעוניין להיכנס לגבולות ארצות הברית חייב להחזיק בידיו ויזה. אף אם מדובר על מעבר באחת המדינות לצורך טיסת מעבר. אם בעבר היו הויזות של ארצות הברית תקפות לכל החיים, כיום הן לא מונפקות, ומעבר לכך. גם מי שמחזיק ויזה כזו אינו יכול להפיק ממנה תועלת. הדרישה היא להנפיק ויזה לקראת כניסה לארה"ב, ובמידה והייתה בידכם ויזה עליכם לחדש אותה לקראת הטיסה.

כיצד מחדשים ויזה?

חידוש ויזה מתבצע בהתאם לנהלים החדשים שנקבעו. על מחדש הויזה למסור את המסמכים שלו לשגרירות. וזאת במידה והמחדש עומד בתנאים הבאים: המבקש הוא תושב ישראל, הבקשה מוגשת באותו מקום בו הוצאה הוויזה. החידוש המבוקש הוא לאותו סוג ויזה, הויזה אותה מעוניינים לחדש עדיים בתוקף, או שתוקפה פג בשניים עשר החודשים האחרונים. הויזה הראשונה הונפקה למבקש מעל גיל 14, ואין בויזה הערה שמעכבת את חידושה. כמו כן יש לבדוק כי הויזה הקודמת הונפקה לאחר 31/12/2007.

מה עושים אם לא עומדים בתנאים אלו?

אך כאשר אחד מהתנאים הללו לא מתקיים, לא תהיה אפשרות לבצע את חידוש הוויזה בדרך הקצרה. ולא יהיה מנוס אלא להגיש בקשה רגילה להוצאת ויזה, כמו כל מבקש שטרם החזיק מעודו ויזה לארצות הברית. אמנם מדובר על תהליך ארוך ומורכב יותר, אך לרוב מי שעבר את זה פעם אחת יוכל לצלוח את התהליך הזה בפעם השנייה במהירות וביעילות רבה יותר. מה גם שניתן להיעזר בחברה מקצועית שמלווה ישראלים במהלך הנפקת הוויזה שלהם לארצות הברית. בעזרת חברה כזו התהליך עשוי להיות מהיר וממוקד מאוד, ולאפשר למבקש לקבל לידיו ויזה חדשה ותקפה במהירות וללא מאמצים מיותרים. כי כאשר יודעים מה לעשות וכיצד, הדרך קצרה ומהירה יותר ובקרוב ממש תהיה הויזה בידכם.

ייעוץ והכוונה מותאמים אישית ניתן למצוא ב: https://visaspeed.co.il/

 

כתוב/כתבי תגובה