איך תמצאו את הזוג הנכון לסווינגינג

אם ביררתם לא מעט אודות סצנת חילופי הזוגות בארץ ובעולם, ואם סצנה זאת מושכת אתכם או מעוררת אתכם מינית -חשוב שתנסו להיות חלק ממנה. בעוד שחילופי זוגות הידועים גם בשם 'סווינגינג', נועדו כדי לשפר את חיי המין ולפתוח צוהר לעולם חדש, מתקדם יותר ומענג יותר.

כיום, רבים מצליחים לפלפל את מערכת היחסים באמצעות הצטרפות לקהילות אשר פעילות בהחלפת זוגות, בעוד שרבים מחפשים את הזוג הנכון שיעטוף אותם בחום ויחנוך אותם ברגע שהם יחליטו להיות חלק מעולם מיני זה.

אבל כיצד אפשר למצוא את הזוג הנכון להחליף עמו את בני הזוג? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

חיבור נכון – בתחילה יש לוודא כי קיים ביניכם לבן הזוג חיבור נכון. את ההכרות הראשונה רבים מבצעים דווקא דרך האינטרנט, בעוד שהמפגש המיוחל יכול להתרחש בבית שלכם או של הזוג השני. את הכימיה והחיבור ניתן לבחון כבר בהתקשרות הראשונה, ולהרגיש אותה באופן אינטואיטיבי. לכן לא יהיה לכם קשה להבין האם יש חיבור, או לא.

מפגש ראשוני – כדי לבחור זוג מתאים, מומלץ לקיים מפגש ראשוני דווקא במסיבות סווינגינג ולאו דווקא ישירות בבית הפרטי של הזוג. בכך יהיה לכם מבחר גדול יותר של זוגות אותם תוכלו להכיר, ואף לצרף אליכם אל חוויה מינית. לכן כדאי ומומלץ להצטרף כבר עכשיו אל קהילות כאלה, המנהלות את הפעילות דרך האינטרנט.

מראה חיצוני – זה כבר ידוע כי מראה חיצוני הוא זה שעושה את הרושם הראשון ומייצר משיכה מינית. לכן חשוב כי בני הזוג ימצאו חן בעינכם, כמו גם ימצאו חן בעיני בני הזוג שלכם. הקפידו כי שני בני הזוג ימצאו חן בענייכם, ואמתו את הדבר עם בן או בת הזוג.

להט והתרגשות – אם אתם נמצאים באקט מיני, נסו לבחון את הלהט וההתרגשות שאופפים אתם במפגש המיני עם בני הזוג ואולי גם לשלב אביזרי מין. כל אלה ישמשו דרך נפלאה לדעת האם פגשתם באנשים הנכונים, או שמדובר בניסיון פחות מוצלח…

כתוב/כתבי תגובה