טיולים לגיאורגיה – היעד החם של השנים האחרונות

אם יש משהו שהישראלים אוהבים זה לטוס לחו"ל ואנו בטוחים כי אם תבדקו זאת תגלו כי ביחס לעמים אחרים בעולם אנחנו טסים הרבה מאוד. העניין הוא שמחד הישראלים מאסו כבר באיי יוון ומנגד טורקיה היא לא אופציה אמתית בשבילנו. אז מה עושים כיצד ניתן להתגבר על הבעיה הזאת ולמצוא יעד גם יפה וגם זול אשר יאפשר לנו ליהנות מחופשה בלתי נשכחת ומרגשת כאחת? אם כן אחת האופציות אשר עלו על מפת התיירות היא ללא ספק גיאורגיה. מדובר ביעד אשר הפך לחובה בישראל ואין ספק כי הוא מכיל בתוכו שלל אטרקציות. גיאורגיה נהנית מתשתיות תיירות מאוד מפותחות ולצד זאת ממחירים מאוד זולים ומקרבה לישראל כך שהאופציה לטוס לשם היא אחת המעניינות והטובות ביותר שיש. אם גיאורגיה הייתה היעד החם של השנים האחרונות נראה כי בעתיד היא תהיה היעד מספר אחת של הישראלים.

מה יש לראות בגיאורגיה?

אז מדוע גיאורגיה היא כל כך מבוקשת? מדוע כל כך הרבה ישראלים טסים לשם? אם כן גיאורגיה נהנית מיתרונות עצומים כמו אוכל איכותי במיוחד אשר עונה מצוין על החך הישראלי, אך היא גם מצטיינת בערים יפהפיות כמו בתומי לצד טבע מפעים ועוצר נשימה. התרבות הגיאורגית היא מרתקת וישנם כפרים אשר שמרו על המסורת הגיאורגית לאורך מאות שנים וכך אתם תוכלו למצוא בארץ זו הכול. אנחנו מבטיחים לכם כי לרגע אחד לא ישעמם לכם בארץ זו ואין זה משנה אם אתם אוהבים אומנות או שאתם בכלל חובבים של הקזינו שגם בו אפשר לשחק בגיאורגיה. אנחנו מבטיחים לכם כי לא תשתעממו לרגע בארץ זו וכי היא תענה על הצרכים שלכם בצורה מדהימה.

האם הגיאורגים אוהבים את הישראלים?

בואו נודה על האמת יש עמים אשר לא עקב אנטישמיות טהורה פשוט לא אוהבים את הישראלים ומתייחסים אליהם בצורה לא נאותה. אך זהו ממש לא המקרה בגיאורגיה. הגיאורגים אוהבים מאוד את הישראלים ורואים בהם מודל לחיקוי כמדינה קטנה אשר התגברה על קשיים עצומים ממש כמו שהם רוצים להיות ועל כן אנחנו בטוחים כי אתם תיהנו מאוד מהכנסת האורחים הגיאורגית.

למידע נוסף על טיולים לגאורגיה.

כתוב/כתבי תגובה