ארגון אירוע בטבע – מה צריך?

כאשר אתם רוצים לארגן אירוע בטבע, אירוע כמו חתונה בטבע, מסיבת יומולדת, אירוע לחברות או הפקה מכל סוג – אתם בוודאי רוצים לדעת כיצד מארגנים אירוע בדרך הטובה ביותר. אירוע כזה חייב להיות מושלם שכן הוא אירוע שאינו מתקיים במקום מסוגר ולכן חשוב לדעת כיצד מתחילים.

אז איך מארגנים אירוע בטבע?

מוצאים מקום לאירוע שיש אישור לקיים בו אירוע – כאשר אתם מחפשים מקום לאירוע בטבע, לא משנה איזה אירוע בין אם מדובר בחתונה בטבע או כל אירוע אוחר, יש למצוא מקום שניתן לקיים בו אירוע. בדקו כי יש לכם את כל האישורים המתאימים לקיום אירוע כזה עם הרשויות השונות. עוד יש לוודא עם המשטרה כי אתם יכולים לקיים את האירוע וחשוב לבדוק באיזה שעות אתם יכולים לקיים את האירוע.  

נגישות לאירוע – לאחר שמצאתם מקום לאירוע בטבע וודאו כי המקום נגיש מבחינת חנייה והגעה קלה למקום גם למבוגרים וגם לילדים. בדקו כי אל המקום ניתן להגיע ברגל, וכי הוא מתאים לאירוע. אירוע כזה חשוב לקיים במקום ישר שבו תוכלו להניח בו כסאות ושולחנות או לפחות מחצלות לישיבה בצורה נוחה. עוד בדקו אם תוכלו להקים רחבת ריקודים במקום. שימו לב כי אפשרי להקים דוכני אוכל ויש מספיק מקום לכך במידה ותרצו להגיש אוכל באירוע.

חשמל ותאורה לאירוע – כאשר אתם מארגנים אירוע שמתקיים באזור חיצוני: אין לכם מקורות של חשמל ושקעים ולכן יש לדאוג לגנרטורים שיספקו לכם חשמל במקום. את החשמל חשוב שיהיה לתאורה הגברה, לקירור וחימום. בדקו לפני תחילת האירוע כי הגנרטורים עובדים ויכולים לספק חשמל לכל האזור.  

ביטוח האורחים שלכם  – נכון שאירוע שמתקיים בחוץ הוא כזה שאנו מתאים קסום וכיפי, אבל אם חס וחלילה אחד המוזמנים נופך, נעקץ, או נפגע מתאונה כל שהיא, חשוב שתבטחו אותו בביטוח נגד תאונות. מכיוון שהאירוע אינו מתקיים בתוך אולם – חשוב לדאוג לכלל הביטוחים לאורחים שלכם.

רעיון כללי לאירוע – כאשר אתם מארגנים אירוע כזה חשוב לשים לב למוטיב כללי ורעיון שילווה אותו. החליטו מהו הקונספט הכללי שילוו את האירוע ותוכלו להיעזר בחברה להפקת אירועים כדי להגות רעיון מקורי ולהפיק את האירוע מא ' ועד ת'.

כתוב/כתבי תגובה