רשימת קיבוצים בישראל שחייבים לבקר בהם

מתכננים נסיעה לחו"ל? למה ללכת רחוק מידי? הרי יש עוד טוב שמחכה לכם בישראל, בעיקר בקיבוצים. עד היום, הקיבוצים קיבלו רושם מטעה מצד התיירים והצרכנים, כיום המצב השתנה לגמרי. במאמר זה, נפרט על מספר יישובים שבהם אפשר להנות מבלי לקרוע את הכיס יותר מידי.

 

קיבוץ חמדיה – המקום שבו כיף והרפתקה נפגשים

אם אתם בקטע של טיולים וספורט, קיבוץ חמדיה תספק לכם את כל זה בצורה המהנה ביותר. בקיבוץ חמדיה יש שלל מקומות שבהם תוכלו לעשות ספורט, לסייר בקיבוץ, וכמובן לערוך טיולי ג'יפים מהנים במיוחד. אם אתם אנשים של טבע, אתם חייבים לבקר כאן. לרוב, מזג האוויר הממוצע בקיבוץ הוא בין 24c, ל- 30c. בקיצור, קחו איתכם שתיה כי תצטרכו אותה להמשך היום.

 

קיבוץ דפנה – המקום שבו הטבע והבריאות נפגשים

קיבוץ דפנה מרכז לכם שלל פעילויות לקיץ עם המשפחה והילדים. החל מספורט, ועד לפעילויות טבע ובריאות. בקיבוץ זה, מוכר בזכות פעילויות הטבע והבריאות, תוכלו למצוא בו רפואה משלימה לנפש ולגוף, מקומות שבהם נערכים פעילויות לנפש, וקליניקות מוצלחות. בכל הקשור לצילום תמונות ומקומות נפלאים, זה הקיבוץ שאסור לכם לפספס. הפארק של הקיבוץ מכיל שלל נופים מרהיבים, וניתן לערוך בו ארוחות פיקניק מושלמות.

 

קיבוץ תל יוסף – רפואה אלטרנטיבית ויוגה

קיבוץ תל יוסף נמצא בעמק חרוד, אשר הוקם בשנת ה- 21. בו מזג האוויר די חם ומגיע אף עד ל- 26 מעלות. בקיבוץ תל יוסף תוכלו למצוא פעילויות מושלמות – החל מפעילויות יוגה, ועד ליוגה, רפואה אלטרנטיבית, וכמובן טיפול במגע. בחן צדק, תוכלו לנוח ולהשתחרר מהאומץ שנצבר אליכם במהלך הנסיעה. בנוסף, תוכלו למצוא בקיבוץ מוזיאון שלם שהוקדש ליוסף טרומפלדור. אם אתם מעוניינים בהרפתקה חדשה, הקיבוץ הזה בהחלט יספק לכם אותה.

 

לסיכום

באתר מסלול ירוק תוכלו למצוא שלל מקומות מטריפים לקניה, בילוי, פנאי וכמו כן רשימה מלאה של הקיבוצים בישראל. באמצעות המערכת החכמה שלנו, תוכלו לסנן מקומות ע"פ תחומי עניין – ספורט, מקומות לינה, בריאות, ועוד המון. כנסו עכשיו לאתר והתחילו את המסע הבא שלכם ברחבי ישראל. מקווים שהשהות באתר תטיב לכם, בדיוק כמו שהיא מטיבה לעשרות אנשים מסביב לארץ.

כתוב/כתבי תגובה