טיפול באבנים חמות – להמרצת הדם ושיפור גמישות המפרקים

טכניקת הטיפול עתיקת יומין באבנים חמות תורמת הן לבריאות הגוף והן לבריאות הנפש. הטיפול מבוצע באמצעות אבני בזלת (לבה) שצבען שחור. הטיפול באבנים חמות הוא עיסוי מלא שמבוסס על השפעתן הטרמית על האבנים החמות תוך הרגעה של סיבי השריר. זהו עיסוי מפנק שמשולב אבנים חמות ושמן שקדים. העיסוי מביא לאיזון גופני ורגשי.

 

יתרונות הטיפול באבנים חמות

הטיפול כולל נקודות מגע ולחיצות עם האבנים החמות "המטיילות" על הגוף במהלך העיסוי. העיסוי משפר את גמישות מפרקי הגוף והוא בעל השפעה תומכת במערכת העצבים ובשיפור התחושה הכללית.  הטיפול אף תומך בשיפור תפקודה של המערכת החיסונית והוא תורם למי שהמערכת החיסונית שלו נחלשה מסיבות שונות.

 

טיפול עומק בשכבות העור

האבנים מכילות ריכוזים גבוהים של מגנזיום ושל ברזל וכתוצאה מכך מסייעות בשיפור וייעול תפקוד תהליכים שונים בגופנו. טיפול באבנים חמות כולל לא רק את האבנים ואת השמנים אלא גם את מגע כפות ידיו של המטפל. טמפרטורת האבנים עשויה להגיע לעד 50 מעלות סלציוס והדבר מאפשר טיפול עמוק ברקמות העור והגוף עד 5 סנימטרים אל תוך שכבות העור. הטיפול מתבצע ללא ביגוד עליון כאשר יש התאמות שונות מטעמי צניעות לפי בקשת המטופל.

 

למי מתאים טיפול אבנים חמות

הטיפול מתאים לאלו שאינם סובלים ממחלות כמו יתר לחץ דם או מאי ספיקת הלב, כמו גם קבוצות סיכון אחרות ומחלות כרוניות. נשים בהיריון גם כן אינן נמנות על אלו שיכולים לעבור טיפול באבנים חמות.

הטיפול באבנים חמות משחרר כאבים ומתחים, תורם לשיפור ההרגשה הכללית, חיזוקה של המערכת החיסונית ועוד. זוהי מתנה נהדרת לחברה טובה, לבת או בן הזוג, ולקולגות לעבודה.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום לקביעת טיפול – רפאל סנטר.