מה כדאי להזמין אירוח עסקי

כשאנחנו מארחים לקוחות, שותפים, ספקים או כל גורם עסקי אחר, אשר מגיע אל העסק שלנו, בין אם זה לפגישה סטנדרטית, מפגש מיוחד או אירוע, הרי שאנחנו רוצים להשאיר רושם טוב, רושם ייחודי, אנחנו רוצים לגרום להם להרגיש מיוחדים, אנחנו רוצים שידעו שאנחנו מעריכים מאוד את העובדה שהם מתארחים אצלנו ורוצים לייצר תחושה שהם לא אורחים רגילים.

על כן, אנחנו הרבה פעמים לא נסתמך על דברים סטנדרטיים, לא נסתמך על דבירם פשוטים, אלא נבצע הזמנה של מנות ומאכלים מיוחדים. אנחנו נעדיף להזמין שירות מחברה שמתמחה באירוע עסקי. חברה שיש לה את היכולת לספק לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, בין אם זה מבחינת סוג המנות שהיא יכולה לספק לנו ובין אם זה בהיבטים אחרים, כאלה שיכולים להפוך את האירוע לייחודי.

כמובן, שאנחנו נבחר את סוג ואיכות החברה איתה נרצה לעבוד, על פי סוג האירוע, סוג האורחים, וכן התקציב שעומד לרשותנו. בהתאם לכך, נתכנן היטב את אופי האירוח שנרצה לספק לאורחים שלנו.

 

אילו מנות אנחנו יכולים להזמין לאירוע עסקי

כשאנחנו מבקשים לבחון תפריט לאירוע עסקי, אז עלינו לבחון כמה נקודות: ראשית, באיזה אירוע מדובר, שנית, מתי הוא נערך (בוקר/צהריים/ערב), מועד (קיץ/חורף) שלישית, את מי אנחנו מארחים (לקוחות, אורחים מחו"ל, ספקים וכדומה). כמובן שנתייחס גם לשאלה מה גובה התקציב שעומד לרשותנו.

לרשותנו עומדות שונות של מנות לאירוע עסקי, החל מכריכים גבינות, פירות וירקות, סושי, סלטים, וכן מנות מורכבות יותר, כמו למשל פסטות, בשרים פשטידות, קישים, ועוד. חשוב שנתייחס גם להיבט של מנות בריאות, וכן להיבט של כשרות. רצוי שנבחר דברים מקוריים וייחודים, לצד דברים שקהל האורחים שלנו יכיר ויוכל ליהנות מהם.

כתוב/כתבי תגובה