איך מבררים אם קיים לכם רישום BDI?

מערכות החיווי המתקדמות מאפשרות סנכרון מלא בין כלל הגורמים הקשורים לעניין האשראי וההלוואות. מה שמביא לכך שניתן לדלת מידע ולקבל את האינפורמציה הנדרשת כדי לדעת כיצד להמשיך הלאה. הכול טוב ויפה, אבל כאשר אתם נמצאים בצד שמעוניין לקבל הלוואה, ואתם מתקשים לקבל אותה בגין רישום במערכת המתקדמת הזו, זה יכול להיות עסק ביש!

רישום BDI – כיצד נדע אם קיים?

כדי לדעת אם יש לכם רישום bdi, מה שיאפשר לכם לדעת מהו המידע שתקבלנה חברות האשראי אודותיכם, עליכם להיעזר בחברות שמציעות שירותים בענף. כי הידע הזה נמצא בידיהם של חברות מתקדמות אשר מחזיקות ברשותן את מלוא המידע. החברות שמציעות מענה בענף זה תוכלנה לקבל את המידע עבורכם, ולספר לכם האם יש לכם רישום, ומה רואות עליכם חברות האשראי.

ההלוואות שלכם וההתנהלות הפיננסית שלכם

בין היתר ניתן לקבל על אודות לקוחות מידע על ניהול חשבון הבנק, צ'קים שחוזרים, אי עמידה בפירעון הלוואות ועוד. כמו כן ניתן לקבל סנכרון מלא על הלוואות קיימות ועל משך זמן ההחזר שלהם. בהתאם לנתונים הללו יכולה חברת האשראי או הבנק להחליט האם היא מוכנה להעניק לכם הלוואה או מסגרת אשראי. פעמים יבחן המוסד הפיננסי את הפרטים כולם, ובמקרים אחרים היא תפעל לפי הפרופיל המוגדר לכם במערכת. אם אתם ראויים לקבל הלוואה ויש לכם נתונים טובים הרי תסומנו באור ירוק. אך אם צברתם לרעתכם התנהלות לא טובה או הלוואות שאינכם עומדים בהם – הרי תסומנו באדום. דבר שיגרום לכם לקבל סירובים בגין רישום BDI. דבר שפוגע בכם וכובל את ידיכם בעמדכם מול צורך לקבל הלוואה. חברות המתמחות בענף כמו תשואות פיננסים תוכלנה לסייע לכם ולבדוק את הנתונים.

כתוב/כתבי תגובה