זה כבר לא סוד – לא צריך גברים

מי שיש לה צעצוע מין אחד או שניים – בוודאי יודעת כי לעיתים ויברטור או סטרפאון, דילדו או כל מוצר אחר עושים – את העבודה טוב יותר מאשר מהעבודה שכול גבר עשה בעבר. כיום יותר ויותר נשים בוחרות אביזרי מין מסוגים שונים על מנת לענג עצמן גם כשהן לבד בחדרי חדרים, גם בבית מלון או בנסיעה ובעיקר בזמן עינוג עצמי ואפילו בעת יחסי מין עם גבר או אישה. על פי רבות מהנשים, מסתבר שאביזרי מין עושים את העבודה טוב יותר מכל גבר אחר. לכן רבות בוחרות כמה מוצרים פופולאריים:

ויברטורים

אותם מוצרים מוכרים שכבר מספקים נשים במשך עשרות שנים. ויברטור הוא מוצר רוטט שמיוצר במגוון גדלים ועיצובים והוא נועד בעיקר לגירוי חיצוני של איבר המין הנשי. כיום אפשר למצוא ויברטורים מסוג רוקט פוקט, ביצי רטט, ויברטור פרימיום, מאלץ אורגזמה ועוד. בכך נהנות רבות מעינוג כיפי בכול מצב ושעה.

סטרפאון

מי שרוצה לענג את בת זוג או את בן זוגה יכולה לרכוש סטרפאון. מוצר זה הוא רתמה שרותמים על גבי המותניים שאל הרתמה מחובר דילדו בגדלים שונים. באמצעות סטרפאון אפשר לבצע חדירה נעימה אל בני הזוג או להנות מחדירה כזאת בקיום יחסי מין לסביים. בכול מקרה, מדובר במוצר נחשק ויעיל.

דילדו

את אותו הדילדו המוכר אפשר להחדיר גם בשימוש עצמי. כיום כל אישה יכולה לבחור דילדואים בגדלים שונים ולהנות מחוויה ארוטית מלאת עונג.

הנה, כבר הוכחנו שכדי להגיע לסיפוק לא צריך גברים, אלא שכיום באמצעות רכישת אביזרי מין און ליין מחנויות סקס – אפשר להנות מעינוג עצמי מושלם ולשפר משמעותית את יחסי המין.

כתוב/כתבי תגובה