מתנה לחתן – קבלו רעיון מקורי

כשרוצים לתת מתנה לחתן צריך למצוא רעיון קולע, כי כל המתנות המוכרות כבר נמאסו עלינו. ואם אנחנו חפצים להרשים ולהותיר חותם, צריך למצוא רעיון מקורי באמת. אבל אפשר לומר שיש כיום כל כך הרבה אפשרויות ורעיונות לרוב. עובדה שיכולה לאפשר לכל אחד למצוא מתנה מלהיבה ומפתיעה שתקלע למטרה.

ספר מעוצב כמתנה

אחד הרעיונות הקולעים הוא להעניק ספר אישי ומעוצב לחתן. מדובר על אופציה זמינה הודות לשירותים הרבים שניתן למצוא כיום בענף. אין ספק שמתנה כזו הינה מתנה בעלת ממד אישי ולבבי שאין חתן שלא ישמח לקבל את המתנה הזו.

עיצוב מקצועי ומרשים

חשוב להתייחס לפן העיצובי של המתנה. כי כשמתנה מעוצבת היטב היא ממלאה את המטרה שלה ומשמחת את המקבל מאוד. ואילו אם היא מוגשת בצורה סתמית או שהיא לא נעטפה כראוי – הערך שלה בעיני המקבל יהיה פחות. זה נכון הן באשר לעיצוב המתנה האישית עצמה, והן לאריזה שלה. אמנם יש חנויות מתנות בהן ניתן לעצב מתנות וליהנות ממראה מושלם ועשיר. אבל לא פעם ההמלצה היא לבצע את העבודה הזו בעצמנו. כך אנחנו יכולים לתת נימה אישית למתנה. ומעבר לכך – לצרף את הברכה האישית שלנו ולעצב את השי כראות עינינו – כמו שמתאים לחתן לקבל.

ומה עם הברכה?

לצד ההשקעה במתנה עצמה חשוב לנו לזכור את הברכה. חבל להשקיע משאבים ואנרגיות במתנה עצמה ולשכוח את הברכה. כי כמעט תמיד המקבל פותח את המתנה ומחפש מיד את הברכה. הוא רוצה לקרוא מה יש לנו לומר ואילו איחולים נרצה לאחל לו. הוא רוצה לחוש את הרגשות שעומדים מאחורי הנתינה הזו. אז תמיד חשוב להשקיע בכתיבת ברכה חמימה!

> קראו גם על הוצאות ספרים בישראל!

כתוב/כתבי תגובה