חידוש ויזה לארה"ב למטרת תיירות

מי לא רוצה לבקר בארה"ב? לצאת למסע שופינג בשדרה החמישית ולהצטלם בטיימס סקוור או לבלות עם הילדים בדיסני לנד שבאורלנדו? אך לפני שאתם מזמינים כרטיסים ומתכננים את הטיול תצטרכו לדאוג להוציא ויזה לארה"ב, שבלעדיה לא תוכלו להיכנס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. ישנם מספר סוגים של ויזות כניסה לארה"ב שניתן להוציא, בהתאם לצורך, ביניהן ויזת לימודים, ויזת עבודה והנפוצה שבהן, ויזה למטרת תיירות.

מה דרוש לצורך הוצאת ויזת תיירות?

  • דרכון בתוקף לחצי השנה הקרובה לפחות.
  • שתי תמונות פספורט.
  • למלא טופס DS160 – טופס מקוון בן 15 עמודים אותו ניתן למצוא באתר השגרירות האמריקאית.
  • לשלם אגרה על סך 160$ נכון לשנת 2017.
  • להשיג מסמכים אישיים, כמו אישור ממקום העבודה, תלוש משכורת ועוד, כפי שמפורט באתר האינטרנט של השגרירות.
  • לתאם מועד לריאיון בשגרירות.

מהן האפשרויות הקיימות עבור מי שמתקשה במילוי הטופס?

אנשים רבים ובעיקר אלו שאינם שולטים בשפה האנגלית מעדיפים לקבל עזרה במילוי הטופס, לצורך כך הם יכולים לפנות לחברות אשר מתמקצעות בטיפול בהליך הוצאת ויזה לארה"ב, תמורת תשלום תקבלו את כל הסיוע הנדרש למילוי הטופס ואף להאצת התהליך כולו.

מה צפוי לקרות ביום הריאיון בשגרירות?

הנכם מתבקשים להגיע בשעה שנקבעה לכם עם הדרכון וכל המסמכים הדרושים, חשוב להגיע עם סבלנות, מאחר ואתם צפויים לעמוד בתור ארוך עם אנשים רבים, הזמן הממוצע עד לסיום ההליך באותו יום צפוי להיות כשעתיים ולעיתים אף יותר, במסגרת ההליך תתבקשו לתת טביעת אצבעות ולענות על שאלות שקשורות למטרת ביקורכם הצפוי בארה"ב.

אם בקשתכם לויזה תתקבל, את הדרכון ובתוכו ויזת התיירות תקבלו לאחר כחמישה ימי עסקים.

איך ניתן לחדש ויזת תיירות שפג תוקפה?

ויזת תיירות לארה"ב תקפה לעשר שנים, לקראת תום מועד זמן זה יש צורך לעשות שוב את התהליך שביצעתם לצורך הוצאת הויזה. במסגרת חידוש ויזה לארצות הברית יש למלא שוב את הטופס, לשלם אגרה ולהשיג את כל המסמכים הדרושים, לאחר מכן לתאם מועד לריאיון בשגרירות.

חשוב להבין שבקשתכם לקבלת ויזה למטרת תיירות תיבחן כעת מחדש ולא מן הנמנע שתיענו בשלילה, שכן לא מדובר בחידוש אוטומטי אלא בהוצאה מחדש של הויזה.

 

כתוב/כתבי תגובה