ייעוץ זוגי בראשון לציון

ייעוץ זוגי או טיפול זוגי הוא כלי נהדר לבני זוג החווים קשיים ואתגרים שונים במערכת הזוגית שלהם ומחפשים את אותם כלים, שיחות או מסגרת שתעזור להם לעבוד על הקשר ולהחזיר את מה שאבד. יש זוגות רבים הזקוקים לייעוץ זוגי ולצערנו הרב רבים מהם לא באמת פונים לאיש מקצוע ומוותרים מוקדים מדי על הזוגיות שלהם. ייעוץ זוגי בראשון לציון למשל יעזור להיות שירות נהדר לזוגות הגרים בעיר ובסביבה ורוצים לחזק את הקשר שלהם, להחזיר את החיות והאנרגיות או לאבד אמון שאבד. כך או כך כדאי לשקול את הטיפול ולא לפסול אותו על הסף.

התמודדות עם אתגרים שונים בזוגיות:

אף זוג, אוהב ככל שיהיה, לא חסין בפני עליות וירידות במערכת היחסים שלהם. זוגיות בריאה היא זוגיות שיש בה עליות ומורדות אך כאלה שאינן עוברות גבולות מסוימים ושהזוג יודע לגשר את פערים שונים בזוגיות ולצאת מחוזקים ומאוחדים יותר. לעתים זוגות רבים עושים מאמצים להישאר מאוחדים ולקבל אחד את השנייה בעיקר עבור הילדים אולם אם יסתכלו רגע לנבחי נפשם הם יבינו גם שהאהבה אולי עדיין לא כבתה ושהם צריכים עדיין אחד את השנייה.

איך תדעו שאתם צריכים טיפול זוגי?

ובכן יש כמה סימנים המראים לנו את הצורך לטיפול זוגי / אימון זוגי. בדרך כלל אלה יהיו אובדן אמון בבת או בת זוג, תחושת ריחוק מהצד השני, ריבית בלתי פוסקים, התמודדות נפשית קשה של לפחות אחד מבני הזוג ולעתים אפילו קשיים בתחום המיני עשויים להוביל לאתגרים שונים בקשר שיובילו בסופו של דבר לצורך בטיפול זוגי כזה או אחר. ייעוץ זוגי בראשון לציון יכול לסייע לכם עם כלים שונים לעבוד את האתגרים ולהחיות את האמון והאנרגיות בזוגיות שלכם. אם אתם חווים אתגרים מסוימים או ירידה מסוימת בזוגיות אל תהססו להגיע לייעוץ ולשמור על הזוגיות שלכם.

דיסקרטיות כללי צימרים ונופש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשפנים למסיבת רווקות
חשפניות וחשפנים הוא טרנד חדש שצובר פופולריות בשנים האחרונות. זה לא רק טרנד אופנתי אלא גם טרנד לייף...
קרא עוד »
יונ 20, 2022
מה זה מספר בינלאומי וכמה נוח להשתמש בו?
איך שלא נהפוך את זה – אף אימוג'י בוואטסאפ, שיחת סקייפ או התכתבות בטלגרם לא יוכלו להחליף את התחושה...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
חדרים לפי שעה בטבריה
מסתובבים בטבריה לחורשים את סביב כנרת? רוצים לשים את הראש בסוף היום לכמה שעות כדי להתרענן כמו שצריך?...
קרא עוד »
מאי 07, 2021