מרשמי סבתא לניקוי חלונות

ניקוי חלונות לדירות קטנות או גדולות מאתגר את כולם, גם הסבתות שלנו כבר התמודדו עם האתגר הזה ופתחו כל מיני רעיונות ומרשמי פטנט לשיפור התוצאות ולהקלה על העבודה. קבלו את המרשמים ואת הפטנטים. אמנם כיום יש חברות ניקוי חלונות ואולי גם מוצרים מתקדמים שיכולים להקל על העבודה. אבל כבודם של מרשמי הסבתא במקומם מונח. הבא נכיר אותם.

ניקוי חלונות בשיטות של סבתא

  • בואו נשכח לכמה דקות מחומרי הניקוי והתרסיסים הרבים שמוצגים על המדפים בכל חנות במחלקת הניקיון. בעבר כל אלו לא היו קיימים וגם אז בהקו החלונות. אולי אפילו יותר. איך זה יכול להיות? התשובה פשוטה. ניקוי חלונות בשיטות של סבתא יתבצע באמצעות מים ושפשוף החלון באופן יסודי. מה שמסיר באמת אל פירור של אבק. הניגוב היסודי שלאחר מכן מציג בפנינו זגוגיות בוהקות ונקיות באמת.
  • יש מי שימליץ לנגב את החלונות בנייר סופג. אחרים יעדיפו נייר עיתון. בכל מקרה צריך להקפיד על ניגוב יסודי ומלא לא פשרות. כך מוחקים כל זכר לסימני הניגוב ומקבלים זגוגיות בוהקות באמת.
  • הסבתות שלנו חכמות. לפעמים צריך ללמוד מהן דברים נוספים חוץ משיטות ניקוי. הן היו ממליצות לנו להגיף תריסים בשעת הגשם או בימים של סערה ואבק. כאשר התריס מוגף האבק נשאר בחוץ והשמשות נקיות לגמרי.
  • כדי להבריק את השמשות ניתן למהול במי הניקוי מעט סבון כלים. הסבון שמבריק את כוסות הזכוכית יעשה את אותה פעולה בדיוק גם לשמשות. והנה לנו שמשות בוהקות ונקיות מאוד.
  • בוחרים להשתמש בתרסיסי הניקוי המוצגים בחנות? זכרו שהם מיועדים להברקת החלון ולא להסרת לכלוך וכדומה. כך שאם יש על החלון לכלוך של ממש חייבים להסיר אותו קודם במגבון, רק אחר כך תוכלו לבצע את ההברקה.

כל השיטות לא עזרו והחלונות נותרו מלוכלכים? פנו לחברת ניקוי חלונות לבתים פרטיים מאתר ג'נסיס ותחסכו את המאמצים והתסכול.